سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» قصد دارد ورک شاپ یک روزه «تمرین در طبیعت» را در یکی از مناطق جنگلی و کوهستانی استان مازندران برگزار کند.

پایگاه خبری تئاتر: یاسر خاسب سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» درباره جدیدترین برنامه خود در زمینه تئاتر گفت: قرار است روز ۱۴ شهریور ورک شاپ یک روزه «تمرین در طبیعت» را در یکی از مناطق جنگلی و کوهستانی استان مازندران برگزار می‌کنیم. این اولین دوره از ورک شاپ‌های «تمرین در طبیعت» آکادمی «حرکت» است که قرار است ادامه داشته باشد. وی درباره شرکت کنندگان در این ورک شاپ یک روزه، افزود: این ورک شاپ به صورت آزاد و برای بازیگران، ورزشکاران و علاقه‌مندان به تمرین در طبیعت است.

سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» درباره تداوم برگزاری این ورک شاپ در مناطق و استان‌های دیگر، اظهار کرد: قصد دارم بنا به فصل و همچنین آب و هوای جغرافیای استان‌های مختلف کشور، برنامه ریزی برای برگزاری این ورک شاپ را داشته باشیم. اولین ورک شاپ «تمرین در طبیعت» را در جنگل برگزار می‌کنیم و پس از آن در دریا، رودخانه، بخش‌های کویری و همچنین مناطق کوهستانی جنوب ایران برگزار خواهیم کرد. خاسب در پایان سخنان خود درباره وضعیت برگزاری اولین فستیوال آکادمی «حرکت»، بیان کرد: قصد داریم امسال فراخوان این فستیوال را منتشر کنیم و در سال جاری برگزاری فستیوال آکادمی «حرکت» را به سرانجام برسانیم.