ریچارد لینک لیتر قصد دارد با اقتباس از نمایش موزیکال استیون سوندهایم یک فیلم را در عرض ۲۰ سال بسازد.

پایگاه خبری تئاتر: «با خوشحالی ادامه می‌دهیم» عنوان فیلم بعدی ریچارد لینک‌لیتر کارگردان تحسین شده آمریکایی است. این فیلم با اقتباس از نمایش موزیکالی به همین نام ساخته استیون سوندهایم ساخته می‌شود و بنی فلدستاین، بلیک جنر و بن پلت بازیگران آن خواهند بود. لینک‌لیتر این پروژه را کارگردانی می‌کند و آن را در یک دوره ۲۰ ساله خواهد ساخت. این کارگردان فیلم «پسربچگی» را در طول ۱۲ سال ساخته بود و برای آن چندین نامزدی اسکار دریافت کرد.

خود این نمایش محبوب موزیکال بر مبنای نمایشی به همین نام از سال ۱۹۳۴ از جورج اس.کافمن و ماس هارت ساخته شده بود و داستان فرانکلین شپرد آهنگساز مشهور برادوی را روایت می‌کند که همه زندگی و دوستانش را ول کرد تا تهیه کننده فیلم‌های هالیوودی شود.

این داستان در اوج شهرت او در هالیوود شروع می‌شود و لحظات مهم زندگی فرانک را روایت می‌کند. در این فیلم جنر در نقش شپرد ظاهر می‌شود و فلدستاین در نقش دوست وی مری فلین که منتقد تئاتر بود، نقش آفرینی می‌کند. عکاسی رسمی فیلم برای بخش اول آن انجام شده است.

لینک لیتر درباره این تصمیمش گفت که اولین بار در دهه ۱۹۸۰ عاشق این داستان شد و ۲۰ سال بعد را به این موزیکال فکر کرد. جدیدترین فیلم لینک‌لیتر یعنی «کجا رفتی برنادت؟»‌ با بازی کیت بلانشت اکنون در سینماها در حال نمایش است. این فیلم از ۱۶ آگوست اکرانش را شروع کرده است. لینک لیتر در طول ۱۲ سال در کنار ایتن هاوک، پاتریشیا آرکت و الر کولاتران «پسربچگی» را ساخت. آن فیلم چندین نامزدی اسکار کسب کرد و جایزه بازیگر زن مکمل را برای آرکت دریافت کرد.

داستان «با خوشحالی ادامه می‌دهیم» نوشته جورج فرت و موسیقی و شعرهای آن نوشته استیون سوندهایم بودند. داستان این نمایش یک دوره از ۱۹۵۷ تا ۱۹۷۶ را دربرمی‌گیرد. استیون سوندهایم به خاطر مشارکتش در تئاترهای موزیکال برنده یک جایزه اسکار، هشت جایزه تونی، چندین جایزه گرمی و یک جایزه پولیتزر شده‌است.