امیرعلی ملک‌مطیعی، گفت: متاسفانه سنگ مزار پدرم با رنگ پوشیده شده بود که به اشتباه تخریب یا شکستن سنگ مزار عنوان شده که سوء تفاهم بوده است.

پایگاه خبری تئاتر: امیرعلی ملک‌مطیعی درباره انتشار برخی خبرهای از تخریب سنگ مزار پدرش که طی چند روز اخیر در رسانه‌ها منتشر شده، اظهار داشت: متاسفانه در چند روز اخیر صحبت‌های من در مورد وضعیت سنگ مزار پدرم دچار سوء برداشت‌هایی شد که لازم می‌دانم توضیحاتی در این مورد بدهم.

وی افزود: امروز مطلع شدم که یکی از هواداران پدرم برای پر رنگ شدن نوشته‌های روی سنگ، آنها را رنگ کرده و قصد تخریبی در کار نبوده است.

فرزند مرحوم ناصر ملک‌مطیعی با اشاره به اینکه در دو مصاحبه خود به هیچ وجه از عناوین «تخریب سنگ» یا «شکستن سنگ مزار» استفاده نکردم، ادامه داد: بنابراین اعلام می کنم که متاسفانه نمی‌دانم سوء تفاهم شده است یا کسی به عمد قصد داشته این ماجرا را به این شکل عنوان کند.

امیرعلی ملک‌مطیعی گفت: بحث من درباره رنگی بود که چندین روز است روی نوشته‌های سنگ مزار پدرم و روبیک منصوری ریخته شده و روی نوشته‌ها را پوشانده است.

وی افزود: خبرنگاران هم در مورد همین رنگ و پوشیده شدن نام‌ها سوال پرسیدند که ما از کار آن هواداری که به صورت خودسرانه رنگ روی مزار پاشیده بود و چندین روز روی سنگ مزار پوشیده مانده بود خبر نداشتیم بنابراین همین موضوع را رسانه‌ای و اظهار تاسف کردیم.

فرزند مرحوم ناصر ملک‌مطیعی با بیان اینکه در حال حاضر رنگ‌ها پاک شد و اسامی روی سنگ صحیح و سالم مشاهده می‌شود، اظهار داشت: در خبرها هم خواندم که روابط عمومی سازمان بهشت زهرا هم این مساله را تکذیب کرده و اعلام داشتند که ریختن رنگ روی اسامی  کار یک هوادار ناصر ملک مطیعی بوده و قصد آن شخص پررنگ کردن نام ملک مطیعی بوده و هیچگونه تخریبی صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: لازم می‌دانم از توجه و دقت نظر عزیزان در سازمان بهشت زهرا مخصوصا ریاست سازمان بهشت زهرا که صادقانه برای خانواده‌های عزیز از دست داده تلاش می‌‎کنند و در مراسم خاکسپاری ناصر ملک‌مطیعی هم دلسوزانه در کنارمان بودند تقدیر کنم.


منبع: خبرگزاری ایرنا