شرکت دیزنی قصد دارد مرد آهنی را با بازی رابرت داونی جونیور در پروژه تازه خود بازگرداند.

پایگاه خبری تئاتر: روزنامه ایندیپندنت خبر داده است  شرکت مارول برای سال آینده چیزهای هیجا‌ن‌انگیزی برای طرفدارانش مهیا کرده است. به دنبال اوج‌گیری «مرد عنکبوتی: دور از از خانه»، مارول رسماً وارد دوره جدیدی شده است که با مرگ مردآهنی و کاپیتان آمریکا در «انتقام‌جویان: پایان‌بازی» چندماه پیش رقم خورده است.

بسیاری پس از آنکه رابرت داونی جونیور در «دور از خانه» بازنگشت - فیلمی که اکنون به سبب اختلاف میان دیزنی و سونی به عنوان آخرین فیلم احتمالی مرد عنکبوتی از آن یاد می‌شود- دچار نومیدی شدند. منبع تازه‌ای مدعی شده است که داونی جونیور در یک برنامه تلویزینی با برند تازه دیزنی پلاس بازمی‌گردد. روئسای دیزنی آماده تولید سریالی بر اساس «قلب آهنی» یک نابغه نوجوان هستند که میراث تونی استارک را در کتاب‌های کامیک دنبال می‌کند.

این منبع بیان می‌کند داونی جونیور در نقش صدای راوی شبیه یارویس پل بتنی بازمی‌گردد. در کتاب‌های کامیک،‌ شخصیت «قلب آهنی» زمانی که استارک در کما فرورفته است معرفی می‌شود؛ این شخصیت مونث توسط هوش مصنوعیش تربیت می‌شود که صدای آن، صدای استارک است. مارول هنوز نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده است. چند ستاره پیشین مارول شامل مایکل بی جوردن، جایلی آتول و جف گلدبلام به مارول بازگشته‌اند تا با صدایشان نقش‌آفرینی کنند.