وودی آلن به حمایت اسکارلت جوهانسون از خود و جنجال‌های مجدد جنبش «من هم» واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تئاتر: وودی آلن در جدید‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد که به آن بخش هالیوود که او را متهم کرده اند، اهمیتی نمی‌دهد. او در مصاحبه با فرانس ۲۴ گفت: من با صد‌ها بازیگر زن کار کرده ام، حتی یکی از آن‌ها هم تا کنون در مورد من معترض و شاکی نشده است. با زن‌های مستعد زیادی برای سال‌ها همکاری کرده ام و همیشه به اندازه مرد‌ها به آن‌ها حقوقشان را می‌دادم.

من تمام آن چیزی که جنبش «من هم» می‌خواهد به آن برسد قبلا انجام داده ام. او گفت: من هیچگاه در هالیوود کار نکرده ام، همیشه در نیویورک بوده ام. اگر روزی کسی فیلم‌، تئاتر و نمایش من را حمایت مالی نکند و یا حتی کتاب‌های مرا منتشر نکند، من باز از جایم بلند می‌شوم و شروع به نوشتن می‌کنم، این کاری است که انجام می‌دهم.

گفتنی است استودیو آمازون چند ماه گذشته، فیلم سینمایی «یک روز بارانی در نیویورک» را بعد از آنکه جنبش «من هم» آلن را به خاطر پرونده سابقش در سال ۱۹۹۱ متهم کرده بود، بایگانی کرد؛ اما در نهایت با شکایت آلن این فیلم به خود وی واگذار شد و در اروپا به نمایش گذاشته خواهد شد. این فیلم در جشنواره فیلم دیوویله، در کشور فرانسه هم نمایش داده می‌شود.