هایلی اتول بازیگر فیلم‌های کمپانی مارول، به جمع بازیگران مجموعه «ماموریت غیرممکن» اضافه شد.

پایگاه خبری تئاتر: هایلی آتول که به تازگی در فیلم سینمایی «انتقام جویان: پایان بازی» ایفای نقش کرده بود، با اضافه شدن به فیلم جدید مجموعه سینمایی «مأموریت غیرممکن» همبازی تام کروز شد. کریستوفر مک کوایر، کارگردان و نویسنده این فیلم سینمایی این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

تام کروز برای ایفای نقش دوباره مامور مخفی اتان هانت، در دو فیلم آینده این مجموعه بازی خواهد کرد. پارامونت ۲۳ جولای ۲۰۲۱ (۳۰ تیر ۱۴۰۰) را برای نمایش هفتمین قسمت این فیلم در نظر گرفته و هشتمین قسمت نیز در تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۲ (۱۴ مرداد ۱۴۰۱) اکران می‌شود.

آتول به خاطر ایفای نقش پگی کارتر در دنیای سینمایی مارول با فیلم «کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جو» شناخته می‌شود و دیگر فیلم‌های ابرقهرمانی وی نیز شامل «مامور کارتر»، «مرد مورچه ای»، «انتقام جویان: عصر اولتران» و «انتقام جویان: پایان بازی» است. مک کوایر برای کارگردانی دو قسمت بعدی انتخاب شده است.

او در سال ۲۰۱۵ فیلم «ملت سرکش» و در سال ۲۰۱۸ «فالوت» را کارگردانی کرده بود که با فروش ۷۹۱ میلیون دلار در گیشه جهانی موفق‌ترین فیلم این مجموعه سینمایی است. شش فیلم قبلی «ماموریت غیر ممکن» در مجموع ۳ میلیارد و ۵۷۰ میلیون دلار فروش داشته است.

  • نویسنده :
  • منبع :