دو اثر نمایشی برگزیده «دوره نهم تئاتر صاحبدلان» از روز سه شنبه ۲۶ شهریور اجراهای خود را در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌کنند.

پایگاه خبری تئاتر: دو اثر نمایشی منتخب دوره نهم تئاتر صاحبدلان از روز سه شنبه ۲۶ شهریور ماه اجراهای خود را در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز می کنند. «آنکس که نیامده می داند» عنوان اثر نمایشی جدیدی به نویسندگی زهره غلامی و کارگردانی ژاله کاظمی است که از روز سه شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۱۷ به مدت زمان ۴۰ دقیقه با بازی زهرا غلامی، سمیه انصاری و مریم رادپور در کارگاه نمایش به صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان نمایش «آنکس که نیامده می داند» آمده است: این نمایش داستان دختران مامون عباسی را روایت می کند که یکی از آنها همسر امام رضا (ع) است و دیگری نیز به نکاح امام جواد (ع) در آمده است.

این نمایش در واقع روایت گر تفاوت دیدگاه این ۲ خواهر است ... . نمایش «باد که می نویسد» هم عنوان نمایش تازه دیگری به نویسندگی آرش عباسی است که از روز سه شنبه ۲۶ شهریور به کارگردانی سیاوش جامع در کارگاه نمایش میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود. در این نمایش که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸:۱۵ به مدت زمان ۶۰ دقیقه روی صحنه می رود، هدی نوری زاده، میثم جهانگیری و امین اکبری نسب به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان نمایش «باد که می نویسد» آمده است: یک نهاد فرهنگی مرتبط با نشر ارزش های دفاع مقدس با نامه هایی روبرو می شود که متعلق به یکی از فرماندهانی است که ۲۰ سال قبل طی عملیاتی شهید شده اما این نامه در حال حاضر نوشته شده و این موضوع باعث پیچیدگی موضوع و ایجاد شبهاتی می شود که خود آغاز ماجرایی دیگر است ..