حمید پورآذری و لیلی رشیدی این روزها مشغول آماده‌سازی یک اثر نمایشی هستند که با کارگردانی مشترک این ۲ هنرمند اجرا می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر: حمید پورآذری کارگردان تئاتر و سرپرست گروه تئاتر «پاپتی‌ها» و لیلی رشیدی بازیگر و کارگردان تئاتر این روزها مشغولی کارگردانی مشترک پروژه‌ای تئاتری هستند که تهیه‌کننده آن مدرسه سینما تئاتر «هنر هفتم» است.

این اثر نمایشی با بازی هنرجویان نوجوان این موسسه آموزشی، اجرا خواهد شد.

این نمایش که نام آن بزودی اعلام می‌شود، محصول ۲ ترم آموزشی است که هم اکنون آخرین مراحل تمرین و آماده‌سازی خود را سپری می‌کند و در روزهای آینده، خبرهای تکمیلی درباره اجرای آن منتشر خواهد شد.

حمید پورآذری تاکنون در کنار اجرای نمایش با بازیگران حرفه‌ای و گروه‌های پر تعداد بازیگران جوان، آثار نمایشی گوناگونی را با بازی هنرجویان نوجوان نیز روی صحنه برده که از جمله آنها می‌توان به نمایش‌هایی مانند «حسینقلی مردی که لب نداشت»، «ادیپ شهریار»، «دایره گچی قفقازی» و ... اشاره کرد.

لیلی رشیدی نیز علاوه بر ایفای نقش در آثار نمایشی و تصویری گوناگون، تجربه کارگردانی دو نمایش «اسم» و «عاشقیت در پاورقی» را دارد.

مدرسه سینما تئاتر «هنر هفتم» یک موسسه آموزشی تخصصی تئاتر و سینمای کودک و نوجوان است که از سال ۹۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده.

این موسسه در کنار آموزش هنرجویان، به پروسه اجرای نمایش نیز به عنوان بخشی از فعالیت‌های آموزشی خود توجه دارد و از جمله فعالیت‌های اجرایی آن می‌توان به اجرای نمایش‌هایی همچون «زیر گنبد طلا» به نویسندگی و کارگردانی بهاره میرزاپور در تالار هنر، «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» نوشته محمد امیریاراحمدی با کارگردانی مشترک غزاله صرفی و فاطمه شاه‌پسند (سرپرست کارگاه آموزشی: شهاب حسین‌پور) در تالار مولوی، «خواب ربا» به نویسندگی و کارگردانی افسانه زمانی در جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک (اجرا شده در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر) اشاره کرد.