اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش‌های مستند و مجموعه مستند اعلام شد.

پایگاه خبری تئاتر: در بخش فیلم این دوره از جشنواره، در مجموع 670 اثر به دفتر جشنواره ارسال شد که از این تعداد در بخش مستند از میان 297 اثر، 38 فیلم و در بخش مجموعه مستند تلویزیونی از میان 61 اثر، 14 فیلم به بخش مسابقه راه یافته‌اند.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش‌های مستند و مجموعه مستند به شرح زیر است:
فیلم‌های راه یافته به مسابقه بخش مستند:
1. سفره خالی/ فاطمه آتانی
2. سرتیفیکیت/ صفی الله حسینی
3. مغار غلام/ علی بیطرفان
4. ناجی کرونر/ مسعود کارگر
5. خارجی/ مالک شیخی- بهناز رفائیل زاده
6. بخاطر یک مشت علف/ محمدعلی یزدان پرست
7. زیبا بافته‌ی اسرار/ امیرولی نژاد
8. دست‌ها روح دارند/ عباس صوفی - سعیدبشیری
9. پا تو کفشتان کردند/ شهاب الدین موسوی
10. شور شیرین/ محمد اسکندرزاده
11. دست ساز/ ایوب مروانی پور
12. تولد یک دریاچه/ سعید تارازی
13. مرگ روشن/ مسعود دهنوی
14. کاغذ یک درنگ مچاله/ یاسر طالبی
15. میراث سبز/ علی نیکوکار
16. الماس زاگرس/ سید میکاییل موسوی
17. سرّاج/ محمدرضا دهستانی
18. تب تولید/ تورج کلانتری
19. دشت آدمخورا/ مصطفی شبان
20. صف سلام/ هادی آفریده
21. به توان داخل/ محمدباقر سلمانی
22. قوس الکتریکی/ حمید علیداد- باقر سروش
23. 330سی سی خاطره/ الهام معروفی
24. در کنار هم/ سید مجتبی خیام الحسینی
25. آنان که خاک را به هنر کیمیا کنند/ مهرداد حسنی
26. نان گزیده ها/ محمدرضا حاج محمد حسینی
27. اوس حسن/ تورج هیبتی
28. سی پاک/ محسن خان جهانی اصل
29. همراه با پنجره‌ها/ فرهاد دورودگر
30. ورشوچی/ داور نجفی
31. موج شکن/ سید مهدی حسینی پور- امیر باشتی منفرد
32. ماراتن/ مرتضی حسینی نیا
33. برسنگ زن اکنون سبو/ مرجان شیرازی
34. جنگ بازاریابی/ مهدی جوزایی
35. کل به جز/ سید وحید میرحسینی نامی
36. زندگی در فیروز/ حامد کلجه‌ای
37. نفت آباد/ امیرحسین خلیلی
38. آزاد راه/ محسن خان جهانی اصل

فیلم‌های راه یافته به مسابقه بخش مجموعه‌های مستند تلویزیونی:
1. قصه رسیدن/ امیرحسین خلیل زاده
2. غنیمت/ حسام اسلامی
3. مسیر نو/ وحید فرجی
4. تهران تقاطع سئول/ سیاوش سرمدی
5. انتقال پایتخت/ علی نیکبخت
6. هنر ایرانی/ حامد نمازی
7. پرتره‌های انگیزشی/ محمدسعید غدیریان
8. تولید در زندان/ مرتضی پایه شناس
9. دریبل/ پدرام بهرامی
10. نبرد امواج/ وحید فرجی
11. بادگیر.خاویار.زیتون/ محمد جواد رحیمی
12. دست آفریده‌ها/ حمید قدرتی
13. مطبخ/ حسین نشاطی
14. میراث/ حسین زارع زاده

پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، به دبیری بهزاد رشیدی و با شعار «حمایت از تولید ملی»، 12 تا 15 مهر در خانه هنرمندان ایران برگزارخواهد شد.

  • نویسنده :
  • منبع :