نکوداشت فریماه فرجامی در حالی در خانه سینما برگزار خواهد شد که قرار است برخی همکارانش درباره این بازیگر سینما صحبت کنند.

پایگاه خبری تئاتر:  کانون فیلم خانه سینما در ادامه برنامه‌های «گوشه های کم پیدای سینمای ایران» که به کوشش امیر پوریا، منتقد و مدرّس سینما، اجرا می‌شود، نکوداشتی برای فریماه فرجامی برگزار خواهد کرد. هدفِ این سری برنامه ها، یادآوری فعالان قدیمی سینمای ایران است که امروز در گوشه و سایه مانده‌اند.

در این برنامه علاوه بر نمایش و مرور تحلیلی جلوه‌هایی از کارنامهٔ بازی گری فریماه فرجامی، شماری از همکاران باسابقهٔ او از جمله مسعود کیمیایی، محمد متوسلانی، امین تارخ، علیرضا داوودنژاد، جهانگیر کوثری و... در سخنانی با حضور خود یا از طریق پیام تصویری، از کار و پیشینه او می‌گویند.

جلسات پیشین «گوشه های کم پیدای سینمای ایران» با نکوداشت منوچهر فرید، فردوس کاویانی و علی اکبر مزینانی برگزار شده و قرار است به صورت منظم ادامه پیدا کند.
نکوداشت فریماه فرجامی روز چهارشنبه ۳ مهر، ساعت 18 در خانهٔ سینما، واقع در خیابان بهار جنوبی، خیابان سمنان، پلاک ٢٩ برگزار خواهد شد. ورود به این جلسه برای همه علاقه مندان، آزاد و رایگان است.