عناوین و برنامه کارگاه های هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» مشخص و اعلام شد.

پایگاه خبری تئاتر: کارگاه های «نقش و جایگاه موسیقی در فیلم» با حضور پرواز همای و با همراهی مسعود سخاوت دوست روز دوشنبه ۸ مهر ماه از ساعت ۱۱:۱۵ الی ۱۳:۱۵ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

همچنین دومین روز از جشنواره (سه شنبه ۹ مهر) با برگزاری کارگاه «بازآفرینی شهری» به عنوان کارگاه معرفی تجربه نمونه تسهیل گری از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ صبح برگزار می شود.

در ادامه روز دوم محمدرضا اصلانی کارگردان پیشکسوت سینما کارگاه «خلاقیت و تجربه گرایی در سینمای مستقل» را از ساعت ۱۱:۴۵ الی ۱۳:۱۵ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان برگزار می کند.

در سومین روز جشنواره (چهارشنبه ۱۰ مهر)، ورکشاپ ویدئو-پرفورمنس آرت با حضور علی اتحاد از ساعت ۱۱:۴۵ الی ۱۳:۱۵ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

در این دوره از جشنواره همچنین، سه کارگاه بین المللی با حضور سه سینماگر خارجی از کشورهای آلمان، فرانسه و هندوستان نیز برپا می شود.

کارگاه «پیچینگ فیلم ایرانی در اروپا» با حضور یوتا ویله از آلمان از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه ۱۰ مهر برگزار می شود.

همچنین کارگاه «پخش فیلم کوتاه» با حضور مارک هاز از فرانسه از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۱ مهر و گفتگو پیرامون توسعه سینمای مستقل تجربه گرا با حضور آنوج مالهوترا از هندوستان از ساعت ۱۱:۴۵ الی ۱۳:۱۵ روز پنجشنبه ۱۱ مهر ماه در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

حضور در این ورکشاپ ها برای عموم علاقه مندان به شرط ثبت نام آزاد و رایگان است و فرآیند ثبت نام آن باید از طریق سایت آموزشگاه هنرهای نمایشی ستاره سازان به نشانی https://www.setare-sazan.ir همراه با تکمیل فرم آنلاین ثبت نام و یا تماس با شماره تلفن ۸۸۹۰۱۵۶۶ صورت گیرد.

به هنرجویانی که در تمامی کارگاه های ذکر شده حضور مشارکت گرانه و مستمر داشته باشند، گواهی معتبر علمی با امضای هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» و آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی ستاره سازان اعطا خواهد شد.

هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید از ۸ تا ۱۱ مهر به دبیری مهدی یارمحمدی در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

  • نویسنده :
  • منبع :