مهراوه شریفی‌نیا در نمایش موزیکال «مری پاپینز» نقش وینفرد بنکس را بازی می‌کند.

پایگاه خبری تئاتر: «مری پاپینز» قصه‌ ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان انگیزی است که در خانواده بنکس و با حضور پرستاری به نام مری پاپینز اتفاق می‌افتد.

مهراوه شریفی نیا فارغ‌التحصیل رشته‌ی موسیقی از دانشگاه هنر تهران است و تجربه‌ بازی در دنیای سینما و تلویزیون را دارد. وی تا کنون با نمایش‌های «آن‌ سوی آینه»، «یک زن، یک مرد»، «گرگ و میش» و «ترن» روی صحنه رفته است.

پیش از این تندیس انجمن و جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم «پشت در خبری نیست» از چهارمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، تندیس بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی را برای سریال«خداحافظ بچه» در جشن چهاردهم دنیای تصویر، جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره‌ بریج یونان و جشنواره‌ شیلی برای فیلم «پرسه در حوالی من» و جایزه‌ بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم دیاموند ایتالیا را برای فیلم کوتاه «پیاده» از آن خود کرده است.

نمایش موزیکال «مری پاپینز» اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه‌سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است.

این نمایش آبان سال جاری به عنوان سومین تجربه گروه تولیدی موزیکال‌های «الیورتوییست» و «بینوایان» و با کارگردانی احمد سلیمانی در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.