با پایان گرفتن چند اثر نمایشی در تالار سایه و کارگاه نمایش، برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در هفته جاری اعلام شد

پایگاه خبری تئاتر: برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاترشهر طی هفته جاری در حالی اعلام شد که نمایش «ستاره شناس» به کارگردانی اصغر نوری در تالار سایه و نمایش‌های  «باد که می‌نویسد» به کارگردانی سیاوش جامع و «آنکس که نیامده می‌داند» به کارگردانی ژاله کاظمی در کارگاه نمایش به اجرای خود پایان دادند.

کارگاه نمایش میزبان یک تئاتر مستند در مورد حادثه سقوط اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد به نام «رویاهای دم صبح» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی بهاره مشیری خواهد بود که از روز یکشنبه هفتم مهر ساعت ۱۸ به مدت زمان ۵۰ دقیقه و با قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود. بهاره مشیری و حدیثه‌سادات حسینی بازیگران این نمایش هستند.

همچنین نمایش «آرش» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و بازی  امیر محمدی، منصور نصیری، اروین گالستیان، حامد فعال، میرحسین نونچی، بیاینا محمودی، عرفان رحیمی، پریسا خواجه دهی، مجید عراقی، شیدا مقصودلو راد، امیر ستاری تا روز نوزدهم مهر ساعت ۱۷:۳۰ به مدت زمان ۷۵ دقیقه و با قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان در تالار چهارسو به اجرای خود ادامه می‌دهد.

نمایش «رگ» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و بازی برزو ارجمند، وحیدآقاپور، عرفان ابراهیمی، محسن بهرامی، بهناز بستان دست، الهه شه‌پرست، هلن بهرامی ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان تا روز نوزدهم مهر در تالار چهارسو میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.