راب کوهن کارگردان فیلم «سریع و خشن» در سال ۲۰۰۱ برای دومین بار متهم به تجاوز جنسی شد.

پایگاه خبری تئاتر: با توجه به گذاری که روز شنبه از سوی هاف پست منتشر شده بود، راب کوهن کارگردان فیلم «سریع و خشن» به تجاوز جنسی متهم شده است.

نام این قربانی برای ناشناس بودن ذکر نشده و با نام جین در گزارش عنوان شده است. او ادعا کرده که در سال ۲۰۱۵ در حالی که بیهوش بوده او را مورد آزار جنسی قرار داده است. اتفاق گزارش شده در زمانی افتاده است که کوهن او را برای یک جلسه کاری در منتهن دعوت کرده بود.

این اتهام در حالی به راب کوهن زده شده که دختر بزرگتر او پیش از این در ماه فوریه پدرش را به رفتاری مشابه در زمانی که کودک بوده است متهم کرده است. او همچنین اتهامات بیشتری نیز به وی زده که کوهن همه این ادعا‌ها را رد کرده است.

هاف پست نوشته است که جین بعد از اینکه به همراه کوهن شام خورده است احساس گیجی می‌کرده، اما به دلیل اینکه نسبت به این موقعیت شغلی هیجان زده بوده است همچنان با او همکاری کرده است. جین بعد از این اتفاقات مراحل درمانی زیادی را طی کرده و علاوه بر این دو شخص نزدیک به او تایید کرده اند که جین به محض اتفاق افتادن این ماجرا آن‌ها را مطلع کرده است.

وکیل راب کوهن ضمن دفاع از موکل خود، به هاف پست به خاطر انتشار این داستان که به حمایت از جنبش «من هم» منجر می‌شود، اخطار داد.

رابرت کوهن برای کارگردانی فیلم سینمایی «سریع و خشن» در سال ۲۰۰۱ شناخته می‌شود. او در سال ۲۰۰۸ نیز فیلم «مومیایی:مقبره امپراتور اژدها» را کارگردانی کرده بود. آخرین فیلم سینمایی او نیز «سرقت طوفانی» است که محصول سال گذشته است.