سید جمال ساداتیان، تهیه‌کننده فیلم «متری شیش و نیم» مهمان برنامه «نمای نقره‌ای» رادیو نمایش می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر: «نمای نقره‌ای» برنامه سینمایی رادیو است که با اجرای محمود گبرلو به تحلیل و ارزیابی سینمای ایران می پردازد.

در نمای نقره‌ای این هفته درباره اینکه چرا تعداد تماشاگران سینما افزایش پیدا نمی کند و نیز دلیل پرفروش بودن فیلم متری شیش و نیم با ساداتیان گفت و گو خواهد شد.

این برنامه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای محمود گبرلو دوشنبه ها ساعت ۲۱ از رادیو نمایش پخش می‌شود؛ همچنین غزاله پورخاکی آخرین خبرهای سینمایی را به سمع شنوندگان می‌رساند.

رادیو نمایش امشب یک شنبه هفتم مهر ماه نیز مجله موسیقی نت کوک را با اجرای رضا مهدوی به روی آنتن می برد که در این برنامه، درباره تصنیف آتش کاروان علیرضا افتخاری و یکی از ترانه های محسن چاووشی صحبت خواهد شد، در نت کوک امشب رادیو نمایش، ایرج عباسی از خبرهای موسیقی می‌گوید و در بخش دیگری از برنامه نیز با هوشنگ جاوید درباره موسیقی محلی گفت و گو خواهد شد. همچنین نت کوک در قسمتی دیگر به معرفی کتاب در حوزه موسیقی و تعریفی از خنیاگران نیز خواهد پرداخت.

علاقه مندان به موسیقی می توانند یکشنبه‌ها ساعت ۲۱ شنونده مجله موسیقی نت کوک به تهیه‌کنندگی رویا ولی زاده از رادیو نمایش باشند.

برنامه های رادیو نمایش را بر روی موج اف ام ردیف ۵/۱۰۷ مگاهرتز بشنوید.