پوستر بین‌المللی فیلم سینمایی «دیاپازون» به کارگردانی حامد تهرانی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع‌نوری رونمایی شد.

پایگاه خبری تئاتر: همزمان با افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی بوسان کره جنوبی و حضور فیلم سینمایی «دیاپازون» به کارگردانی حامد تهرانی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع‌نوری در بخش «جریان نو» این رویداد سینمایی، پوستر بین‌المللی آن با طراحی احسان برآبادی رونمایی شد.

«دیاپازون» با برخورداری از یک فیلمنامه اجتماعی که نویسندگی آن را حسین تهرانی برعهده داشته است، شنبه پنجم و چهارشنبه نهم اکتبر (١٣ و ١٧ مهر) در این جشنواره به نمایش در خواهد آمد.

جشنواره جهانی فیلم بوسان (Busan International Film Festival) که به اختصار آن را (BIFF) می‌خوانند یکی از جشنواره‌های مهم فیلم در آسیا است که هر ساله در ماه اکتبر در کلان‌شهر بوسان کره جنوبی برگزار می‌شود.

«دیاپازون» در لوکیشن‌های تهران فیلمبرداری شده و ژاله صامتی به عنوان نقش اصلی این فیلم مقابل دوربین رفته است. بهنوش بختیاری، علیرضا استادی و معصومه رحمانی نیز از بازیگران دیگری هستند که در این اثر حضور دارند.

حدود ١٠ بازیگر جوان که همه آنها براساس سابقه حضور در صحنه تئاتر و همچنین گزینش از بین بیش از ١٠٠ متقاضی، انتخاب شده‌اند، در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی‌نیا، حسین تهرانی، ایلیا کیوان و معصومه رحمانی، بابک نوری، علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی‌خانی، شادی گنجی، مهران آتش‌زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی،   یکتا طبیبی و بیتا تقی‌پور در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش کننده جهانی این فیلم موسسه بین‌المللی «هنر هفتم» با مدیریت علیرضا شاهرخی است.