فراخوان برگزاری نشست های پژوهشی و رونمایی از کتاب های حوزه ی تئاتر در مجموعه ی تئاتر شهر با دعوت از تمامی ناشران فعال در این حوزه منتشر شد.

پایگاه خبری تئاتر: فراخوان برگزاری نشست های پژوهشی کتاب محور و همچنین جشن های رونمایی از کتاب های حوزه تئاتر را با عنوان « کتاب نو» منتشر کرد. در این فراخوان آمده است «مجموعه تئاترشهر از دیرباز کوشیده است در کنارِ فراهم سازی فضایی پویا جهت اجرای آثار نمایشی، به توسعه دانش و گفت و گو پیرامون حوزه های نظری و مکتوب هنرهای اجرایی دست یابد. در امتداد چنین نگاهی دفتر «ارتباطات، آموزش و پژوهشِ» این مجموعه با هدف سازماندهی هر چه بهتر جلسات کتاب_ محور از تمامی مولفان، مترجمان و ناشرین حوزه تئاتر و ادبیات نمایشی برای برگزاری جلسات رونمایی، معرفی ونقدِ کتاب های تازه طبع شده با عنوان «کتابِِ نو» در سالن مشاهیر ِ مجموعه تئاتر شهر دعوت به عمل می آورد.»

در ادامه این فراخوان آمده است:

«جلسات کتابِ نو در روزهای یکشنبه یا دوشنبه هر هفته برگزار خواهد شد.

شرایط حضور در این فراخوان برای تمامی متقاضیان به شرح ذیل است:

۱- ارایه درخواست مکتوب در سربرگ انتشارات و ممهور به نشان رسمی آن

۲- ارایه معرفی مختصری از کتاب، ضرورت انتشار و ویژگی های ارزنده آن در ۵۵۰ کلمه

۳- ارایه اطلاعاتی در زمینه معرفی سخنرانان و کارشناسان مدعو به نشست

۴- ارایه ۴ نسخه کتاب به مجموعه تئاتر شهر

علاقه‌مندان می‌توانند تمامی موارد اول تا سوم را در قالب یک فایل PDF به آدرس الکترونیکی Tehran.citytheater@gmail.com  ارسال نموده تا در اسرع وقت به تقاضاهای مذکور پاسخ داده شود. همچنین برای تحویل حضوری درخواست خود می توانید همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ به واحد ارتباطات، پژوهش و آموزش مجموعه واقع در طبقه سوم تئاتر شهر مراجعه کنید.

بر مبنای این گزارش نخستین جلسات «کتاب نو» از آبان ۱۳۹۸ در مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

  • نویسنده :
  • منبع :