اسامی هیات انتخاب آثار ایرانی چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد منتشر شد.

پایگاه خبری تئاتر: دبیرخانه چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی آموزشی تربیتی رشد، ضمن اعلام پایان بازبینی فیلم‌ها و جلسات جمع بندی در ستاد، اسامی هیات انتخاب آثار ایرانی این جشنواره را منتشر کرد.

در بین این اسامی نام‌هایی از جمع فیلمسازان، تهیه کنندگان و نیز کارشناسان آموزشی و اعضای هیات‌های علمی مراکز فیلمسازی آکادمیک کشور به چشم می‌خورد.

میترا دانشور عضو هیات علمی و مولف کتب درسی، بیتا منصوری تهیه کننده سینمای کودک و نوجوان، جواد حاتمی مستندساز، محقق و عضو هیات علمی دانشگاه، محمدعلی صفورا نویسنده و کارگردان پویانمایی و عضو هیات علمی دانشگاه، کاوه سجادی حسینی نویسنده و کارگردان سینما، منصور غلامی نویسنده و کارگردان و مسئول کمیته انتخاب فیلم‌های جشنواره رشد، بابک نکویی نویسنده و کارگردان پویانمایی، حسن نقاشی نویسنده و کارگردان و تهیه کننده سینمای مستند و روح‌الله مالمیر مدیر تولید فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی در معاونت فناوری آموزشی ۹ عضو هیات انتخاب چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد هستند که آثار ایرانی رسیده به دبیرخانه را انتخاب کردند.

این هیات، انتخاب‌های خود را از بین بیش از ۱۱۰۰ فیلم ایرانی کوتاه و بلند، داستانی و مستند، انیمیشن و آموزشی و همچنین فیلم‌های تولید شده توسط دانش آموزان و معلمان فیلمساز انجام داده‌اند.

چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی آموزشی و تربیتی رشد از ۲۴ آبان تا اول آذر در تهران بزرگ و کلیه شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود و پس از آن از ۲ آذر تا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، تمامی استان‌های کشور به‌تدریج میزبان این جشنواره خواهند بود.

دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزارکننده این رویداد بین‌المللی به‌دبیری وحید گلستان است.