بازیگران همیشه به دنبال جلب توجه و جذب مخاطب هستند، اما گاهی برای این کار به مدل مو‌های عجیب و غریبی دست می‌زنند.

پایگاه خبری تئاتر: زیبایی از جنبه‌هایی است که مخاطبان به آن اهمیت می‌دهند و باعث جذب نگاه دیگران می‌شود. گاهی بازیگران مشهور هالیوود برای به دست آوردن این جذابیت از فاکتور زیبایی چشم پوشی می‌کنند. آنها از این کلیشه همیشگی دست می‌کشند تا با مدل مو‌های عجیب و غریب خود جلب توجه کنند.

در این گزارش قصد داریم عجیب‌ترین مدل‌هایی که سلبریتی‌های هالیوود برای خود انتخاب کرده اند را معرفی کنیم.

سایمون کاول

سایمون کاول به نظر راحت‌ترین گزینه برای گذاشتن در اول این لیست است. او برای مدتی از مدل‌ موهای کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی الهام گرفته بود.

شایا لابوف

بعد از الهام گرفتن یک هنرمند از موی رهبر کره شمالی، درست کردن مدل به اصطلاح دم اسبی برای شایا لابوف شاید عجیب‌ترین باشد.

 

برد پیت

هیچکس مطمئن نیست که برد پیت چرا ریش‌های خود را بلند کرده بود و به اعتقاد خیلی‌ها شبیه بی خانمان‌ها شده بود؛ اما این اتفاق زودگذر بود و او پس از مدتی مدل مو و ریش‌های خود را تغییر داد.

جرج کلونی

کلونی در دوران جوانی خود اگرچه مدل موی عجیب و غریبی نداشت، اما شاید شما هم موافق باشید که بدترین مدلی است که یک سلبریتی می‌تواند به موهایش بدهد.

رابرت پتنسون

بازیگر محبوب فیلم گرگ و میش و بتمن آینده سینما سال گذشته با مدل موی عجیب خود در یک مراسم رسمی حضور پیدا کرد. در نگاه اول شاید مدل موی وی معمولی به نظر برسد، اما این گونه نیست.

جانی دپ

مدل موی جانی دپ بیشتر از عجیب بودن، به هم ریخته و نامرتب است و نیمه هایلایت شدن آن به عجیب بودن آن اضافه کرده است.

واکین فینیکس

بازیگر «جوکر» نیز مثل برد پیت مدتی را با مدل موی آشفته به سر برده است که باعث تعجب همه شد. برای مدل موهای پیت و فینیکس کسی به جز خود آن‌ها برای سرزنش مقدم نیست.

کریس همسورث

نماینده انتقام جویان نیز در این لیست حضور دارد. مدل موی او نیز به این خاطر که با مدل همیشگی او فرق داشت، برای مخاطبان کمی عجیب به نظر می‌رسید.

لئوناردو دی کاپریو

شاید همه در کودکی این مدل مو که در دهه هشتاد و نود میلادی محبوب بود را تجربه کرده باشند. دی کاپریو نیز در کودکی قربانی این مدل مو شده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • نویسنده :
  • منبع :