نمایش «ورودی ۸۹» مشکلات و معضلات زندگی دانشجویی را بر روی صحنه روایت می‌کند.

پایگاه خبری تئاتر: محسن احتشامی کارگردان نمایش «ورودی ۸۹»، درباره قصه این اثر نمایشی گفت: این متن با محتوا و مضمون اجتماعی روایتگر دوستی و زندگی چند دانشجوست. من در چند سال اخیر در حوزه تئاتر، سعی کردم نمایشنامه‌هایی را روی صحنه ببرم که دغدغه‌ها و آسیب‌های اجتماعی زندگی مثل فقر، آسیب صفحات مجازی و ... را به خوبی نشان دهد.

وی افزود: نمایش «ورودی ۸۹» به یکی دیگر از معضلات اجتماعی یعنی سوء استفاده از اعتماد‌ افراد و بی معرفتی ها می پردازد که متاسفانه در جامعه ما به طرز غیر قابل باوری رو به افزایش است.

احتشامی درباره انتخاب بازیگران نمایش «ورودی ۸۹» گفت: بازیگران این نمایش از بچه‌های تئاتر هستند و ۳ نفر آن‌ها در نمایش‌های قبلی همراه بنده بودند و ۲ نفر دیگر هم با توجه به توانایی خود انتخاب شدند. بسیار افراد حرفه ای، باهوش و همراهی هستند.

کارگردان نمایش «ورودی ۸۹» درباره به موسیقی نواخته شده در این اثر بیان کرد: موسیقی در نمایش ما نقش بسیار مهم را ایفا می‌کند؛ ما از موسیقی‌های برجسته‌ای در جهت جذب بیشتر مخاطب استفاده کردیم.

احتشامی درباره مشکلات اجرایشان هم گفت: مشکلات همیشه گریبانگیر تئاتر ماست؛ اما من وقتی مشکلی به وجود آید، سعی در برطرف کردن آنان با همکاری عوامل گروه دارم.

کارگردان نمایش (ورودی ۸۹) با اشاره به تمرینات خود قبل از اجرای نمایش اظهار داشت: ما به مدت یک ماه و نیم هر روز برای یک اجرای موفقیت آمیز به تمرینات مکرر می‌پرداختیم، هنگام تمرین مجبور به تغییر چند بازیگر شدیم، اما در دو هفته پایانی کمی تمرینات خود را فشرده‌تر انجام دادیم. این نمایش تا الان یک بار توسط گروه بنده به اجرا رفته است، اما اگر استقبال و حمایت مخاطبان بیشتر باشد تصمیم به اجرای مجدد آن هم داریم.

نمایش «ورودی ۸۹» به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی، تهیه کنندگی امیر نعمانی از ۲۱ مهر تا ۱ آذر ماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن شماره ۲ عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می رود.

  • نویسنده :
  • منبع :