نمایش فیلم سینمایی «مطرب» که قرار بود از چهارشنبه این هفته روی پرده سینماها برود، به تأخیر افتاد. برخی منابع از توقیف این فیلم خبر داده‌‌اند.

پایگاه خبری تئاتر: همزمان با اعلام خبر توقیف نمایش فیلم سینمایی «خانه پدری»‌، سایت بلیت‌فروشی سینماتیکت مدعی شد «مطرب» هم توسط دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شده است و به تبع آن، لینک پیش‌فروش بلیت این فیلم را از روی سایت خود حذف کرد.

اما روابط عمومی فیلمیران به عنوان پخش‌کننده فیلم اعلام کرد: با احترام به تمامی مخاطبان گرامی که بلیت‌های پیش‌فروش فیلم سینمایی «مطرب» را تهیه کرده بودند، اکران این فیلم به کارگردانی مصطفی کیایی، به دلایل فنی یک هفته به تعویق افتاد. ان‌شاءالله با برطرف شدن مشکلات فنى اکران آن آغاز خواهد شد.

اما مصطفی کیایی روز گذشته با انتشار یک تصویر تبلیغاتی تحت عنوان «اطلاعیه» نوشته بود که به احترام ایام رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبى (ع) و شهادت امام رضا(ع) فعالیت کمپین تبلیغاتی فیلم سینمایی «مطرب»، تا پایان ایام عزاداری و تا روز سه‌شنبه متوقف خواهد شد.

باید تا هفته آینده صبر کرد و دید سرنوشت «مطرب» به کجا می‌رسد؛ آیا توقیف آن موقتی خواهد بود یا با اصلاحات بسیار همراه می‌شود؟ به ویژه اینکه داستان مطربی را ـ با شمایل ابراهیم حامدی ـ نشان می‌‌دهد که پس از پیروزی انقلاب، فعالیتش متوقف می‌شود و سال‌ها بعد در ترکیه روی صحنه می‌رود.

  • نویسنده :
  • منبع :