شاید رویایی که باعث شود خیلی‌ها به سمت دنیای بازیگری بروند شهرت باشد، اما به نظر می‌رسد تعدادی از بازیگران مشهور هالیوود از شهرت نفرت دارند.

پایگاه خبری تئاتر: برای بیشتر بازیگران سینمای جهان، معروف بودن و شهرت یک هدف است. رویای تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ، فوق العاده محبوب و بسیار مشهور دقیقا همان چیزی است که خیلی‌ها آن را آرزو می‌کنند. با این حال برخی بازیگران هالیوودی هستند که به هیج وقت شهرت را نمی‌خواهند و از آن متنفر هستند در حالی که ممکن است در ابتدا، رویای شهرت و محبوبیت عالی به نظر برسد اما بسیاری از بازیگران از مشهور بودن خسته می‌شوند. حالا این موضوع ممکن است به دلیل حضور همیشگی پاپاراتزی‌ها (عکاس‌هایی که برای گرفتن عکس‌های جذاب از هنرپیشگان هر کاری انجام می‌دهند) و عدم وجود حریم شخصی باشد، معروف بودن همیشه آن طور که عالی به نظر می‌رسد نیست.

بازیگرانی که با نقش‌های خاصی معروف هستند گاهی واکنش‌های شدیدی را از سوی مخاطبان دریافت می‌کنند. شاید نادیده گرفتن این تعداد از بازیگران آسان باشد، اما شهرت آن‌ها به معنای رضایت آن‌ها از زندگی نیست. در ادامه با تعدادی از این بازیگران آشنا می‌شویم.

 

کریس اوانز
او  برای بازی در نقش مثبت و ابرقهرمانی «کاپیتان آمریکا» شناخته می‌شود. او به قدری از شهرت خود نفرت داشت که میگفت بعد از اتمام پروژه‌های مارول بازیگری را ترک می‌کند. اگرچه او هنوز به بازیگری ادامه می دهد، اما معتقد است که در آینده در فیلم‌های کمتری بازی خواهد کرد و به سمت کارگردانی می‌رود.

 

دنیل کریگ
شاید برای کسی که در آینده‌ای نزدیک با فیلمی از دنیای جیمزباند به نام «زمانی برای مردن نیست» به پرده نقره‌ای باز می‌گردد کمی تنفر از شهرت عجیب باشد. او پس از اولین ایفای نقش خود در این فیلم معتقد بود فشاری که مشهور بودن به وی وارد می‌کند را به تدریج احساس می‌کند چراکه ورود به حریم شخصی وی در این سال‌ها بسیار زیاد شده است.

 

جک گلیسون
او در سریال «بازی تاج و تخت» بازی کرده بود و به گفته خودش بار‌ها برای نقشی که داشت مورد تمسخر قرار گرفته است. او پس از مرگ شخصیتش در فصل چهارم این سریال نقس راحتی می‌کشد. آخرین فعالیت سینمایی او به ۱۰ سال قبل باز می گردد و پس از سریال «تاج و تخت» بازیگر در سینما و شبکه‌های استریم کناره گیری کرده است.

 

رابرت پتیسنون
حتی بازیگری که به عنوان بتمن جدید سینما معرفی شده نیز در چنین شرایطی قرار دارد. او می‌گوید از ابتدا نیز قصد مشهور شدن نداشته است و حالا شهرت باعث شده که او احساس منزوی بودن و تنهایی بکند. او با فیلم سینمایی «گرگ و میش» به شهرت رسیده و در گذشته نیز نسبت به بازی در این فیلم ابراز پشیمانی کرده که شاید به دلیل مشهور کردن اوست.

 
آن هاتوی
او در طی این سال‌ها مورد نفرت مخاطبان زیادی قرار گرفته است و بعد از بردن جایزه اسکار برای فیلم «بینوایان» همه چیز بدتر شد. او بسیار شهرت دارد، اما همیشه به دلیل نگرش هایش و عدم فروتنی مورد نفرت بوده است. او دلیل این نفرت را عدم توانایی در کنترل شهرت خود عنوان کرده است.

 
ادریس آلبا
او که برای نقش آفرینی در فیلم‌های سینمایی «ثور»، «برج تاریک»، «هابز و شاو» و سریال «لوتر» شناخته می‌شود یکی از بازیگران محبوب هالیوود است، اما به گفته او، شهرت دست و پایش را بسته و نمی‌تواند هر کاری که دوست دارد انجام دهد. او علاقه زیادی دارد تا یک رپر یا موزیسین باشد.

 
جانی دپ
جانی دپ در طی سال‌های گذشته بعد از بردن سگ به استرالیا به طور قانونی و طلاق از همسرش آمبر هرد کمی از نظر شهرت افت کرده و این روز‌ها با اتهاماتی که همسر سابقش به وی زده روبرو شده است. او از بازیگری متنفر است، اما معتقد است که نمی تواند با آن مبارزه کند. دپ می‌گوید او می خواهد خودش باشد، اما شهرت به او اجازه چنین کاری را نمی‌دهد.

 

جرج کلونی
کلونی از بازیگران مشهور هالیوودی است و در فیلم یازده یار اوشن،‌ای برادرم کجایی و چندین فیلم دیگر خوش درخشید. اما وقتی صحبت از شهرت می‌شود او می‌گوید که از آن متنفر است. کلونی می‌گوید تنها چیزی که می خواهد انجام دهد این است که در یک پارک بدون اذیت شدن قدم بزند.

  • نویسنده :
  • منبع :