چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «رشد» عصر جمعه ۲۴ آبان ساعت ۱۸ در سینما فلسطین تهران افتتاح می شود.

پایگاه خبری تئاتر:از صبح شنبه ۲۵ آبان بیش از ۳۰۰ پردیس سینمایی، آمفی تئاتر و سالن های نمایش استان تهران پذیرای دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی و فرهنگیان و اولیا و کارشناسان آموزشی در سانس های مخصوص به خود خواهند بود.

ظهر امروز چهارشنبه ۲۲ آبان، بازدید و کنترل فنی تمام مراکز نمایش فیلم‌های جشنواره در مدارس و سالن‌های وابسته به ادارات آموزش و پرورش و پردیس‌های سینمایی پایان یافت و تبلیغات محیطی این رویداد نیز در مراکز آموزشی مورد نظر به انجام رسید.

ناصر باکیده مدیر اجرایی و مشاور دبیر جشنواره با اشاره به گستردگی این رویداد در سه حوزه استانی، ملی و بین‌المللی، از همکاری تنگاتنگ معاونت پرورشی و فرهنگی وزارتخانه و ادارات کل آموزش و پرورش شهرهای استان تهران برای پوشش چندصدهزارنفری دانش آموزان تشکر و تاکید کرد: بدون همکاری همدلانه مسئولان این نهادها، امکان برگزاری جشنواره رشد با این وسعت و کیفیت در استان پرجمعیت تهران مقدور نمی‌شد.

همچنین مصطفی حسن‌نژاد مسئول ارتباطات جشنواره با نهادهای آموزشی خارج کشور از استقبال سرپرستی های مدارس فارسی زبان خارج کشور به حضور در جشنواره چهل و نهم «رشد» خبر داد و اشاره کرد که با انتشار خبر نمایش فیلم های جشنواره رشد در ۱۲ مدرسه خارج کشور بیش از ۴۰ مدرسه دیگر نیز در اروپا، آسیا و اقیانوسیه خواهان حضور در این رویداد شدند.

در پایان وحید گلستان دبیر جشنواره بین المللی فیلم «رشد» از حضور کلیه داوران خارجی تا ظهر فردا در تهران خبر داد و گفت جلسه معارفه داوران ایرانی و خارجی و اعضای کمیته‌های اجرایی جشنواره، عصر پنجشنبه ۲۳ آبان طی مراسمی در اقامتگاه داوران برگزار خواهد شد.

چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی «رشد» از ۲۴ آبان تا ۱ آذر در استان تهران و از ۲ آذر تا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در بقیه استان‌های کشور برگزار می‌شود.

  • نویسنده :
  • منبع :