دبیرخانه همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران، نتایج بررسی چکیده‌ مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش «مطالعات فیلم کوتاه تهران» را اعلام کرد.

پایگاه خبری تئاتر: دبیرخانه همایش «مطالعات فیلم کوتاه تهران» از بررسی ۷۶ چکیده مقاله دریافتی و پذیرش ۳۰ چکیده مرتبط با محورهای همایش خبر داد. این دبیرخانه ضمن قدردانی از مشارکت پژوهشگران ارجمند، عناوین چکیده مقالات و اسامی برگزیدگان نهایی این رویداد را به شرح زیر معرفی کرد: 

پژوهشگرانی که چکیده‌ مقالات آن‌ها در این مرحله برگزیده شده است، تا تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ فرصت دارند تا متن کامل مقاله خود را حداکثر در ۲۰ صفحه (۶۵۰۰ کلمه) و بر اساس شیوه‌نامه نگارش مقالات ارائه شده در وب‌سایت انجمن سینمای جوانان ایران آماده و ارسال کنند.

مهلت ارسال متن کامل مقالات ۹۸/۱۰/۳۰ و اعلام برآیند پذیرش مقالات ۹۸/۱۱/۳۰ خواهد بود. همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و دفتر توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی کشور، دوشنبه دوازدهم اسفندماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

محور اصلی همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران روایت در فیلم کوتاه است و مقالات راه‌یافته ذیل عناوین ساختارشناسی روایت در فیلم کوتاه، روایت‌شناسی نئوفرمالیستی در فیلم کوتاه، اقتباس در فیلم کوتاه، روایت‌شناسی پساساختگرا و فیلم کوتاه، پژوهش برای فیلم کوتاه و روایت‌شناسی در فیلم کوتاه تجربی پس از داوری نهایی، برای ارائه در صحن همایش یا انتشار در کتاب «مطالعات فیلم کوتاه» اعلام خواهد شد.

دبیرخانه دائمی همایش در تهران، خیابان گاندی، کوچه نوزدهم، شماره بیست، انجمن سینمای جوانان ایران، واقع شده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های۸۶۰۸۷۶۰۳ و ایمیل tisfconf@gmail.com در ارتباط باشند و یا به وب‌سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir مراجعه کنند.

  • نویسنده :
  • منبع :