پخش اینترنتی مستند "دیه‌گو مارادونا" به کارگردانی آصف کاپادیا دوشنبه شب در فیلیمو آغاز می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر:مستند "دیه‌گو مارادونا" که محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی آصف کاپادیا است، با گزارش عادل فردوسی‌پور و حضور ۲۰ هنرمند عرصه دوبله برای پخش اینترنتی از روز دوشنبه چهار آذر آماده شده است.

این مستند که زندگی دیه‌گو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان را در ژانر بیوگرافی روایت می‌کند، برگرفته از ۵۰۰ ساعت فیلم از زندگی این فوتبالیست است که تاکنون دیده نشده و دوران اوج او در تیم فوتبال ناپولی را به تصویر می‌کشد.

آصف کاپادیا کارگردان برنده اسکار است که توانسته چهره‌ای واقعی از اوج و فرودهای مارادونا و آنچه در زندگی شخصی‌اش اتفاق افتاده است را با تصاویر آرشیوی بکر در این مستند نشان دهد.

این مستند به مدیر دوبلاژی وحید منوچهری‌فر و گزارش فردوسی‌پور قرار است دوشنبه چهارم آذر ساعت ۲۳ در فیلیمو به صورت آنلاین پخش شود.

عوامل و دست‌اندرکاران دوبله این فیلم عبارتند از: فریدون اسماعیلی، حمید منوچهری، جواد پزشکیان، محمود فاطمی، سیامک اطلسی، عباس نباتی، حسن کاخی، علی‌اصغر رضایی‌نیک، رامین کاملی، ابوالقاسم محمدطاهر، شهراد بانکی، امیربهرام کاویانپور، آیدین درویش زاده، بابک اشکبوس، وحید منوچهری‌فر، نرگس فولادوند، معصومه ریاحی، اتانت اسماعیلی و سارا جعفری.

همچین نادر علیمردانی و سمیرا ذوالفقار صدابردار این مستند بوده‌اند.

  • نویسنده :
  • منبع :