کارگردان نمایش «در کشور شما قابل دسترس نیست» از به تعویق افتادن اجرا به دلیل شرایط یک هفته قبل جامعه و تاثیر قطع اینترنت بر کار خود گفت.

پایگاه خبری تئاتر: ندا تمیمی که قصد دارد دومین نمایش خود را با نام «در کشور شما قابل دسترس نیست» در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه ببرد گفت: سال قبل «باشگاه مشت زنی» را در تالار حافظ اجرا کردم ولی با وجود بازبینی‌های متعددی که انجام شد در نهایت به جای 30 شب کمتر از دو هفته روی صحنه بودیم و امسال هم که تلاش کردم با درنظر گرفتن برخی مسائل برای تکرار نشدن اتفاقات قبل نمایشی جدید را اجرا کنم باز هم با شرایط سختی روبرو شدم.

او افزود: من به همراه یک گروه بازیگری که بیشتر آن‌ها اولین تجربه بازی خود را پشت سر می‌گذارند، 6 ماه است که مشغول تمرین نمایش «در کشور شما قابل دسترس نیست» هستیم تا آن را اجرا کنیم که البته قرار بود از اول آذر ماه نمایش را روی صحنه ببریم ولی به دلیل مشکلاتی که هفته قبل پیش آمد با یک هفته تعویق از پنج شنبه هفتم آذر در تماشاخانه دیوار چهارم کار را اجرا می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه کار جدیدش در مورد دردهای جامعه و مشکلاتی است که مردم تحمل می‌کنند ادامه داد: نویسنده این نمایشنامه دامون نوروزی است ولی برای گرفتن مجوز مشکل زیادی داشتیم و چند بار آن را بازنویسی کردیم تا در آخر اجازه اجرا گرفتیم و این یکی از سختی‌هایی بود که با آن مواجه شدیم. البته وقتی هم کار آماده اجرا شد یک روز صبح که با یک خبر ویژه بیدار شدیم و بعد هم اینترنت قطع شد، شرایط برای اجرای ما سخت‌تر شد چون به هر حال با قیمت بالای تبلیغات، دنبال استفاده از فضای مجازی بودیم و نبود فضا و امکانات کافی برای تبلیغ بر تعداد تماشاگر قطعا تاثیر می‌گذارد مخصوصا اینکه ما اصلا نمی‌خواهیم با فامیل و دوستان خودمان سالن را پر کنیم.

به گفته تمیمی نمایش «در کشور شما قابل دسترس نیست» که دست‌اندرکارانش توصیه کردند پیش از تماشا، خلاصه مسابقه فوتبال ایران و پرتغال دوباره دیده شود، این نمایش به یکسری خبرها هم اشاره دارد که از طریق اینستاگرام پخش می‌شود و مخاطبان زیادی بدون آنکه درباره آن تحقیق کنند فقط آن را به اشتراک می‌گذارند.

پویا باغی، آرش بختیاری، محیا بیاتانی، امیر جلیلی، زهره زارعی، سهیل فراهانی، مهسا کاوه، سهراب کامکار، آرین کبیری، روژان گلستانی، علی محمودی، پریا میر کیانی و علی هدایتی بازیگران این نمایش هستند که از هفتم تا 30 آذر و از ساعت 19:15 در تماشاخانه دیوار روی صحنه می‌رود.