جولیا باترز بازیگر ۱۰ ساله در فیلم «روز و روزگاری در هالیوود» از مدعیان دریافت جوایز نقش مکمل زن در فصل جوایز سینمای جهان است.

پایگاه خبری تئاتر:  جولیا باترز در فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو نقش ترودی فراستر را داشت. او در فیلم نیز نقش بازیگری را دارد که توسط دی کاپریو گروگان گرفته شده است. باترز فعالیت در فیلم‌های بلند را از سال ۲۰۱۶ آغاز کرده و در همین سال در فیلم «۱۳ ساعت: سربازان مخفی بنغازی» نقش آفرینی کرده است.

فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» که بازیگرانی همچون برد پیت، لئوناردو دی کاپریو و آل پاچینو در آن نقش آفرینی می‌کنند، داستان قتل همسر رومن پولانسکی را توسط خوانواده چارلز منسون روایت می‌کند که یک بازیگر به نام ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) به همراه بدلکارش کلیف بوث (بردپیت) در نزدیکی خانه آن‌ها زندگی می‌کنند. داستان فیلم به طور کلی نسبت به داستان واقعی تغییرات زیادی داشته است.

این فیلم سینمایی که برای نخستین بار در جشنواره فیلم کن به نمایش در آمد و با استقبال روبرو شد، با بودجه‌ای در حدود ۹۰ میلیون دلار در گیشه‌های جهان به غیر از کشور چین ۳۷۱ میلیون دلار فروش داشت و به دومین فیلم پرفروش در کارنامه تارانتینو تبدیل شد.

  • نویسنده :
  • منبع :