سریال تلویزیونی «جادوگر» به کارگردانی مشترک آلیک ساخارف و «کارلوت برندستروم» از جمعه هفته جاری مصادف بیستم ماه دسامبر پخش خود از طریق شبکه نت فلکیس را آغاز خواهد کرد.

پایگاه خبری تئاتر: سریال تلویزیونی «جادوگر» به کارگردانی مشترک آلیک ساخارف و «کارلوت برندستروم» از جمعه هفته جاری مصادف بیستم ماه دسامبر پخش خود از طریق شبکه نت فلکیس را آغاز خواهد کرد. جادوگر یک مجموعه تلویزیونی در ژانر درام و فانتزی است که توسط لورن اشمیت هیسریچ برای شبکه نت‌فلیکس ساخته شده‌است. این سریال برگرفته از مجموعه رمانی به همین نام، اثر آندژی ساپکوفسکی نویسنده لهستانی می‌باشد. در خلاصه داستان سریال «جادوگر» آمده است: گرالت ریویایی، جادوگر و شکارچی جهش‌یافته هیولا، در تلاش است تا جای خود را در این دنیای پر از هیولا و آدم‌های ظالم پیدا کند. 

در ماه مه ۲۰۱۷، نت‌فلیکس اعلام کرد پروژه ساخت سریالی با اقتباس از مجموعه کتاب‌های ویچر اثر آندژی ساپکوفسکی را شروع کرده‌است. در دسامبر ۲۰۱۷ اعلام شد لورن اشمیت هیسریچ شورانر این سریال خواهد بود. در ژانویه ۲۰۱۸ نیز اعلام شد که کار نوشتن فیلمنامه قسمت اول سریال به پایان رسیده‌است. سریال ویچر قرار است در قالب هشت اپیزود، در اواخر سال ۲۰۱۹ از نت‌فلیکس پخش شود. هنری کویل، جودی می، آنیا چالوترا، فریا آلن و آنا شافر از جمله بازیگرانی هستند که در سریال تلویزیونی جادوگر به ایفای نقش پرداخته اند. هنری کویل بازیگر مطرح سینمای هالیوود بیشتر برای بازی در نقش سوپرمن در فیلم سینمایی «مرد پولادین» و جوخه انتقام شناخته می‌شود، وی در آخرین نسخه از فیلم سینمایی جیمز باند نیز به ایفای نقش پرداخت.