اهالی رسانه با ثبت نام در سایت جشنواره و تکمیل فرم درخواست در سایت سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر می‌توانند کارت ویژه با نام خود را از روابط عمومی این رویداد هنرهای نمایشی دریافت کنند

پایگاه خبری تئاتر: مرحله ثبت نام خبرنگاران، منتقدان و  نمایندگان رسانه‌های دیداری و شنیداری برای صدور کارت ویژه «رسانه» آغاز شد. طبق این اطلاعیه اهالی رسانه می‌توانند از امروز(سه‌شنبه ۲۶ آذر) تا پایان وقت اداری روز دوشنبه دوم دی ماه به سایت جشنواره به نشانی www.fitf.theater.ir  مراجعه و فرم مربوط به این بخش را تکمیل کنند.

لازم به ذکر است ارسال معرفی‌نامه معتبر از رسانه‌های رسمی کشور در ثبت این درخواست ضروری است. همچنین حضور گزارشگران یا نمایندگان رسانه‌های دیداری و شنیداری به منظور پوشش بخش‌های مختلف جشنواره در ایام برگزاری، علاوه بر ثبت‌نام نیازمند ارسال معرفی‌نامه جهت دریافت مجوز است. گفتنی‌است جهت برنامه‌ریزی بیشتر و خدمت‌رسانی مناسب به اهالی رسانه، امکان بررسی درخواست‌هایی که بعد از تاریخ یاد شده به صورت حضوری ارسال شوند، نبوده و تاریخ اعلام شده برای ثبت نام نیز تمدید نخواهد شد. شماره تماس‌های روابط عمومی جشنواره ۶۶۷۱۵۰۵۹ و تبلیغات و تشریفات ۶۶۷۴۹۲۰۷ است. سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی‌مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.