بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روز جمعه ۲۹ آذر با برنامه‌هایی متنوع چهارمین روز خود را آغاز می‌کند.

پایگاه خبری تئاتر: قصه‌گویی مجید قناد و سارا روستاپور و اجرای شرکت‌کنندگان در بخش ملی که با داوری چهره‌هایی چون ایرج طهماسب، رویا نونهالی، آزیتا حاجیان، بهرام شاه‌محمدلو و حمیدرضا شاه‌آبادی همراه خواهد بود، از جمله برنامه‌های روز جمعه جشنواره است.

صبح جمعه بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ساعت ۸:۳۰ در محل کانون پرورش فکری در خیابان حجاب آغاز به کار می‌کند و برنامه‌های سرگرم‌کننده این رویداد تا ساعت ۱۹ ادامه خواهند داشت.

در نخستین بخش کارگاه این جشنواره از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱ برگزار خواهد شد و سپس از ساعت ۱۱:۳۰ پس از قصه‌گویی سارا روستاپور، اجرای شرکت‌کنندگان در بخش ملی آغاز می‌شود. این اجراها در چهار بخش با حضور قصه‌گویانی از آذربایجان شرقی، ایلام، یزد، قزوین، بوشهر و... روی صحنه خواهند رفت.

مجید قناد چهره شناخته شده عرصه اجرا و قصه‌گویی نیز ساعت ۱۷ روز جمعه به عنوان یکی از مهمانان ویژه جشنواره با حضور روی صحنه به قصه‌گویی می پردازد.

جشنواره قصه‌گویی جمعه برگزاری پنل تخصصی «فرزندپروری با رسانه‌های قصه‌گو» را نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در دستور کار خود دارد.

یادآوری می‌شود؛ بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

  • نویسنده :
  • منبع :