مدیر مجموعه تئاتر شهر همزمان با درگذشت زنده‌یاد مرحوم گلزار محمدی دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی پیام تسلیتی را منتشر کرد.

پایگاه خبری تئاتر: سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر همزمان با درگذشت زنده‌یاد مرحوم گلزار محمدی دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی پیام تسلیتی را منتشر کرد.

در متن پیام تسلیت سعید اسدی آمده است:

«متانت، خوی نیکو و صبوری را که به هنرمندی علاوه کنیم یکی از مصادیقش می‌شود بانو گلزار محمدی، که امروز سوگوار فقدان او هستیم.

در این روزهای پر التهاب گوش به زنگ خبرهای خوبیم، نه اینکه بشنویم یکی دیگر از ما نیز رفت. برای روان گرامی‌اش همان آرامشی را آرزو می‌کنیم که در حضور پر اثرش به مردم و همکارانش می‌داد، و صمیمانه خواهان شکیبایی و تسلی خاطریم برای همه‌ی کسانی که منش و روش او را دوست می‌داشتند. 

دریغا که مجموعه تئاترشهر محروم از حضور بانو محمدی، میزبان دوره آتی جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی خواهد بود، اگر چه نام و یاد او همواره در دل و خاطر ما خواهد ماند. 

مدیر و کارکنان مجموعه تئاترشهر  درگذشت دبیر گرانقدر جشنواره بین‌المللب تئاتر عروسکی را به خانواده محترم ایشان، جامعه‌ی تئاتر، و به ویژه هنرمندان نمایش عروسکی تسلیت می‌گویند.»

  • نویسنده :
  • منبع :