کمپانی نتفلیکس مبلغ یک میلیون دلار به صندوق امداد انجمن تهیه کنندگان هند اهدا کرد.

پایگاه خبری تئاتر: با اعلام کمپانی نتفلیکس در روز جمعه، این غول فیلمسازی و پخش آنلاین فیلم‌های سینمایی، مبلغ ۱ میلیون دلار به صندوق امداد انجمن تهیه کنندگان هندی کمک کرده است.

این صندوق که ماه مارس توسط این انجمن ایجاد شده بود، در زمینه کمک و امداد به افرادی که در صنعت و جامعه سینمایی این کشور دچار آسیب شده اند، فعالیت می‌کرد. هدف اصلی آن کمک به افرادی است که به دلیل توقف تولید پروژه‌های سینمایی در این کشور در پی شیوع ویروس کرونا، جان خود را از دست داده اند.

این کمپانی به تمامی اعضای خود که قرار بود در این کشور فیلم بسازند هم حقوق چهار هفته را پرداخت خواهد کرد.

سخنگوی کمپانی نتفلیکس می‌گوید: ما از همکاری با انجمن تهیه کنندگان هند برای حمایت از کارکنان فیلم و تلویزیونی از متخصص‌های برق گرفته تا نجار‌ها و گریم کننده‌ها احساس خرسندی می‌کنیم. اعضای ما در هند همیشه در موفقیت نتفلیکس حیاتی بوده اند و حالا ما می‌خواهیم نقش خود را ایفا کنیم و به کسانی که در این شرایط بی سابقه قرار دارند، کمک کنیم.

روی کاپور رئیس انجمن تهیه کنندگان هند نیز می‌گوید: در ماه‌های گذشته با تعطیلی تولیدات سینمایی، بسیاری از افراد فعال در زمینه فیلم و تلویزیون که دستمزد‌های روزانه دریافت کرده اند، در امرار معاش به مشکل خورده اند. من از کسانی که به صندوق ما کمک کردند تا از همکاران خود حمایت کنیم، تشکر و به آن‌ها افتخار می‌کنم.

  • نویسنده :
  • منبع :