منوچهر هادی با حمایت از فیلمسازی اینفلوئنسر پرسر و صدای این روزهای سینما نوشت؛ «کسی که به این مرحله در سینمای ایران می‌رسد را باید اسکار داد».

پایگاه خبری تئاتر: شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی به تازگی برای ساخت فیلمی به کارگردانی محمدامین کریم‌پور مجوز صادر کرده تا این اینفلوئنسر یا به قول برخی منتقدین «شاخ مجازی»، بدون تجربه فیلمسازی سراغ کارگردانی اولین فیلم سینمایی خود برود.

واکنش‌ها به این ماجرا از دو گذشته همچنان میان اخبار و به ویژه فیلمسازان و تهیه‌کنندگان سینما داغ است. در تازه‌ترین مورد منوچهر هادی که در حال حاضر روزهای پرمشغله‌ای را در شبکه نمایش خانگی تجربه می‌کند، از این اتفاق به درستی یاد کرده است.

او در صفحه مجازی خود اینگونه می‌نویسد:

«محمد امین عزیز خیلی خوش اومدی به سینما. هیچ کس حق نداره به ورود تو معترض باشه؛ نه تو نه هیچ کس دیگه چه فوتبالیست چه خواننده چه موزیسین چه چهره فعال اینستا گرامی. خود سینما به اندازه کافی بی‌رحمی های خودش رو داره و آدم غیر سینمایی رو خیلی سریع از گردونه خارج میکنه، با قدرت کارتو پیش ببر و جواب منتقدین رو فقط با ساخت یک فیلم خوب بده.

 کسی که فیلمنامه ای رو انتخاب میکنه و اون فیلمنامه مجوز میگیره و خودش مدرک سینما داره و سرمایه یک فیلم سینمایی رو تامین میکنه و تهیه کنند‌ه کارش خود نویسنده و کارگردان سینماست (جناب رضا کریمی) و در شورای پروانه ساختی که جناب فریدون جیرانی در اون حضور داره و ایشان رو تایید میکنه کافیست و در نهایت کسی که به این مرحله میرسه در سینمای ایران باید بهش اسکار داد.

ایشالله فیلم خوبی خواهد شد و تو هم فیلمساز خوبی. هر کمکی از من خواستی محمدامین عزیز در خدمتم.»

گفتنی است محمد امین کریم پور به تازگی برای کارگردانی «حکم تجدید نظر» به تهیه کنندگی رضا کریمی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کرده است.

  • نویسنده :
  • منبع :