فراخوان سومین جشنواره‌ ملی تئاتر کوتاه کیش در ۲ بخش نمایش های کافه ای و ساحلی منتشر شد.

پایگاه خبری تئاتر: در پی برگزاری ۲ دوره‌ پیاپی جشنواره­ تئاتر کوتاه کیش در سال­ های ۹۷ و ۹۸ و استقبال هنرمندان تئاتر کشور از این رویداد، دبیرخانه جشنواره با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارد سومین دوره‌ جشنواره را در آذرماه سال ۱۳۹۹ با رعایت کامل پروتکل­ های بهداشتی در ۲ فضای کافه و ساحل جزیره کیش برگزار کند.

سومین جشنواره تئاتر کوتاه کیش با دبیری عباس نجاری در چهار بخش‌ مسابقه نمایش‌های کافه‌ای، ساحلی، طرح‌ها و ایده‌های اجرایی مکتوب و عکاسی تئاتر برگزار می شود.

این جشنواره با هدف تلاش برای گسترش، حمایت و تقویت جایگاه تئاتر محیطی و تئاتر کوتاه، هویت بخشی به نمایش ­های کافه ای و ساحلی حمایت از گونه ها و اشکال مختلف اجرایی تولید و حمایت از طرح­ ها و ایده ­های خلاق نمایشی و تقویت هنرِ عکاسیِ تئاتر در جزیره کیش برگزار می شود.

تمامی متقاضیان از سراسر کشور می توانند از تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۹ پس از تکمیل فرم و ثبت نام در سایت جشنواره به نشانی ‏(www.kishtheaterfestival.ir) و دریافت کد رهگیری، فیلم آثار نمایشی یا نسخ ایده­ های پرینت شده خود را با سریع ترین پست (تیپاکس یا پیشتاز) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فراخوان جشنواره را اینجا ببینید.

 

  • نویسنده :
  • منبع :