نخستین پوستر رسمی به همراه جدیدترین تصاویر سریال «واندا ویژن» محصول کمپانی مارول رونمایی شدند.

پایگاه خبری تئاتر: نخستین پوستر رسمی به همراه جدیدترین تصاویر سریال «واندا ویژن» محصول کمپانی مارول رونمایی شدند. چندی پیش مراحل فیلمبرداری و ساخت سریال تلویزیونی «واندا ویژن» محصول تازه کمپانی سینمایی و تلویزیونی مارول به طور کامل متوقف شد اما به تازگی دوربین ها دوباره روشن شده اند، این اثر یک مینی‌سریال اینترنتی روبه پخش آمریکایی است که جک شفر برای «دیزنی+» ساخته‌است.

این سریال بر اساس شخصیت‌های مارول کامیکس واندا ماکسیموف/اسکارلت ویچ و ویژن ساخته شده‌است. این مجموعه در دنیای سینمایی مارول (MCU) تنظیم شده و داستانش را با فیلم‌های فرانچایز به اشتراک می‌گذارد.

وقایع این سریال پس از فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی ۲۰۱۹ رخ می‌دهد. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است و شفر به عنوان شورانر و مت شکمن به عنوان کارگردان مشغول به کار هستند.

سریال واندا ویژن

الیزابت اولسن و پل بتانی نقش‌های خود را به ترتیب ماکسیموف و ویژن را از مجموعه فیلم‌ها تکرار می‌کنند. تیونا پاریس، کت دنینگ، رندال پارک و کاترین هان نیز ستارگان این سریال هستند.

تا سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال ساخت سریال‌های کوتاه برای دیزنی+، با محوریت حمایت از شخصیت‌های فیلم‌های MCU مانند ماکسیموف و ویژن بود و انتظار می‌رود که اولسن و بتانی برای بازی برای نقش‌های خود بازگردند.

شفر در ژانویه ۲۰۱۹ استخدام شد، این سریال رسماً در ماه آوریل اعلام شد و شکمن در ماه اوت به آن پیوست. فیلمبرداری در نوامبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد. انتظار می‌رود وانداویژن در دسامبر ۲۰۲۰ منتشر شود و از شش قسمت تشکیل شده باشد.

الیزابت اولسن درنقش واندا ماکسیموف/اسکارلت ویچ، پل بتانی درنقش ویژن: یک اندروید و انتقام جو که با استفاده از هوش‌های مصنوعی جارویس، اولتران و سنگ ذهن ساخته شده‌است. تیونا پریس درنقش مونیکا رمبئو: بچه بهترین دوست کاپیتان مارول.کیت دنینگس به عنوان دارسی لوئیس: یک متخصص در رشته علوم سیاسی، رندل پارک درنقش جیمی وو: یک مأمور اف‌بی‌آی. کاترین هان درنقش «همسایه دلگیر» و تام هیدلستون در نقش لوکی بازیگران این سریال هستند. 

  • نویسنده :
  • منبع :