نمایش «مطلق» به کارگردانی راد پورجبار و تهیه کنندگی کاوه سجادی حسینی در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می رود.

پایگاه خبری تئاتر: «مطلق» به نویسندگی راد پورجبار و حمیدرضا هدایتی و کارگردانی راد پورجبار با تهیه کنندگی کاوه سجادی حسینی تیرماه در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می رود.

کاوه سجادی حسینی مدرس، کارگردان و فیلمنامه نویس سینما است که آثاری چون «بوفالو»، «شب بیرون»، «روزی که می آید»، «آتش زیر خاکستر» در کارنامه کاری اش به چشم می خورد.

راد پورجبار دانش‌آموخته کارشناسی کارگردانی سینما پیش از این بیش از هفت فیلم کوتاه را کارگردانی کرده و همچنین می توان به همکاری او با کارگردانانی چون مرتضی اسماعیل کاشی در نمایش «پنجاه- پنجاه»، نصیر ملکی جو در نمایش «طناب» و نمایش «کرگدن»، شادی اسدپور در نمایش «خانه نم‌زده»، سحر صفریان در نمایش «مهمانسرای دو دنیا»، هادی کمالی مقدم در نمایش «مرغان این روزی»، بهزاد مرتضوی در نمایش «درباره‌ ال ای» اشاره کرد.

بازیگران این نمایش عبارتند از مهیار قزل سوفلو ، مهناز افتاده نیا، نعیمه دوستی، هانیه مقدم، آوا طلوعی، جلال محبی، توحید لواسانی، حامد مهدی نژاد، مجید عراقی، محمد جواد شفیعی و سینا قاسمی.

از دیگر عوامل نمایش می توان به علی نصر مدیر تولید، ماهرخ سلیمان پور طراح لباس، تینا بخشی طراح گریم، پردیس زارع طراح حرکت، سهراب کرم رودی آهنگساز،  مهناز افتاده نیا طراح صحنه و اکسسوری، سارا حدادی مشاور رسانه ای و روابط عمومی، محمد رضا قیطاسی طراح گرافیک و عکس، امیرحسین قلندری دستیار کارگردان، امیرعلی زمانیان، امیر حسین مدیری، ساحل محمدی، پگاه کریم زاده گروه کارگردانی اشاره کرد.

نمایش «مطلق» به کارگردانی راد پورجبار و تهیه کنندگی کاوه سجادی حسینی بیش از یک سال در حال تمرین بود و به علت شیوع ویروس کرونا در روند اجرایش تاخیر ایجاد شده است. این اثر نمایشی قرار است تیر ماه در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه برود.

برای مشاهده دیگر اخبار سینما اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دیگر اخبار تئاتر اینجا کلیک کنید

  • نویسنده :
  • منبع :