«سرجوخه» ـ سریالی از احمد معظمی ـ در روزهای پایانی تصویربرداری، تیزر اصلی اش را منتشر کرد.

پایگاه خبری تئاتر: این مجموعه که درام جاسوسی اجتماعی است و به صورت همزمان تصویربرداری اش در داخل و خارج از کشور پیگیری می‌شد، آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل سکانس‌های باقیمانده را تصویربرداری می‌کنند.

به تازگی بازیگران پیشکسوت «سرجوخه» به تهیه کنندگی ابولفضل صفری، معرفی شدند.

سامان صفاری در نقش "کیان"، حمیدرضا محمدی در نقش "غلامرضا"، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا، بازیگرانی هستند که تا به حال حضورشان در «سرجوخه» قطعی شده است.

همچنین در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری نیز بهره می برد.

این سریال که پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن»، چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی است، در ۳۰ قسمت آماده خواهد شد و این روزها مراحل فنی اش را پشت سر می‌گذراند.

«سرجوخه» به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند، می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

به گزارش ایسنا، درام امنیتی ـ اجتماعی «سرجوخه» از تولیدات مرکز سیمافیلم به زودی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

تیزر اصلی سریال "سرجوخه" را در زیر مشاهده می کنید:

  • نویسنده :
  • منبع :