مستند «مرا ببین» به کارگردانی محمد نصیری با موضوع چالش های فعالیت در اینستاگرام و دغدغه دیده شدن جوانان آماده نمایش شد.

پایگاه خبری تئاتر: مستند «مرا ببین» به کارگردانی محمد نصیری و تهیه‌کنندگی حمید یادروج با موضوع چالش‌های فعالیت در اینستاگرام و دغدغه دیده شدن جوانان آماده نمایش شد.

حمید یادروج تهیه‌کننده مستند «مرا ببین» در این باره عنوان کرد: مستند «مرا ببین» با نگاهی جامع به فعالیت افراد مختلف در اینستاگرام و فضای مجازی، نقاط مثبت و منفی این موضوع را بررسی می‌کند.

وی افزود: در این مستند ۴۶ دقیقه‌ای به سراغ یکی از چهره‌های اینستاگرامی رفتیم که سال‌هاست در این حوزه فعالیت می‌کند و با بسیاری از چهره‌های اینستاگرامی نیز در ارتباط است. او تلاش می‌کند تا در این فضا دیده شود. در کنار این فرد، جوانی مشاهده می‌شود که در فضای حرفه‌ای تئاتر قدم برداشته و می‌خواهد دیده شود اما ...

یادروج بیان کرد: در مستند «مرا ببین» سعی کردیم نگاه صفر و صدی نداشته باشیم و علی‌رغم نمایش حاشیه‌ها و نقاط منفی، واقعیت‌ها و تلاش‌های مثبت افراد برای دیده شدن را هم به نمایش بگذاریم.

این تهیه‌کننده مستند اضافه کرد: تصویربرداری این مستند در بهار و تابستان امسال انجام شد و به تازگی تدوین و صداگذاری این اثر نیز به پایان رسیده و آماده نمایش شده است.

مستند «مرا ببین» به تهیه‌کنندگی حمید یادروج در ۴۶ دقیقه تهیه شده است.

عوامل این فیلم عبارتند از تهیه‌کننده و مجری طرح: حمید یادروج، کارگردان: محمد نصیری، تصویربرداران: محمد نصیری، امیر عباسی، شهاب رحیمی، تدوین: وحید یادروج، روابط عمومی: سامان سلیمی، صدابردار: مجید محبی، مدیر تولید: سید حمیدرضا هاشمی، هماهنگی: محسن سلیمی، جانشین تهیه: مهرداد سالاری، پشتیبانی فنی: استودیو فردوس.

  • نویسنده :
  • منبع :