همزمان با حضور در بخش مسابقه ملی پانزدهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت»، پوستر و تیزر فیلم مستند «آن شب» به کارگردانی مینا قاسمی زواره منتشر و رونمایی شد.

پایگاه خبری تئاتر: پوستر و تیزر فیلم مستند «آن شب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مینا قاسمی زواره که در بخش مسابقه ملی فیلم‌های نیمه بلند پانزدهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» حضور دارد، رونمایی و منتشر شد. 

این فیلم مستند که به موضوع خرید و فروش نوزاد می‌پردازد و به صورت موبایلی فیلمبرداری شده است، یازدهمین فیلم مینا قاسمی زواره محسوب می‌شود. وی ساخت 4 فیلم کوتاه داستانی و 6 فیلم مستند بلند، نیمه بلند و گزارشی را در کارنامه خود دارد.

در خلاصه داستان «آن شب»  آمده است: «این فیلم مستند روايتي از ورود ناگهاني يك مادر با نوزادش به مددسراي بانوان است كه مدير مركز براي جلوگيري از فروش نوزاد به وسيله مادر تلاش مي‌كند او به شيرخوارگاه تحويل دهد است اما با چالش‌هاي بسياري روبه رو می‌شود..» 

فهرست عوامل فیلم مستند «آن شب» عبارت است از: طراح و کارگردان: مینا قاسمی زواره، دستیار کارگردان: فاطمه زهرا قاسمی، فیلمبردار: مینا قاسمی زواره، تدوین و صداگذاری: مسعود ساکی، پژوهش: مینا قاسمی‌‌زواره و مرجان حسینی، مدیر تولید: محسن امین، گرافیک: مصطفی حسن‌بیگی، مترجم: مهرناز الماسی، روابط عمومی: آزاده فضلی، تهیه کننده: مینا قاسمی زواره، تولید شده در گروه هنری مینآذر.

  • نویسنده :
  • منبع :