فیلمبرداری فیلم کوتاه « دهان گشادها نمی گریند » به نویسندگی و کارگردانی منوچهر تیمورزاده و تهیه‌کنندگی علیرضا برازنده به پایان رسید.

 پایگاه خبری تئاتر: این فیلم که سبک رئالیسم جادویی دارد، روایتگر شهری است که هر چیزی برای زندگی مرفه نیاز باشد در آنجا مجانی است. اما باید از نمایندگی دستگاه گران قیمتی خرید و با بریدن دهان شکل لبخند را روی صورت ایجاد کرد، چون هیچ کس در این شهر نباید غمگین باشد.

نوازنده‌ای خیابانی برای خرید دستگاه و پاره کردن لبش همه زندگیش را از دست می دهد. زمانی که نشان عضویت شهر را می گیرد، عده ای که آرزوی رفتن به آن شهر را دارند برای او جشن می گیرند. اما او خودش را در مقابل یک انتظار کشنده می بیند.

محمد رضا اکبری، مینا سلیمی، فرناز رحمانی، رومینا قاسمی، عطا امینی، رضا صالحی دراین فیلم ایفای نقش می کنند.

عوامل فیلم کوتاه "دهان گشادها نمی‌گریند" عبارتند از: نویسنده و کارگردان :منوچهر تیمورزاده ،دستار اول کارگردان :مهدی دولتی، منشی صجنه :سپیده رستمی، مدیر فیلمبرداری؛حامد عزت خواه، دستیار فیلمبردار :علیرضا محمدی، مجری نور: مهدی صادقی، دستیاران نور: سعید حاتمی علی محمدی، عکاس: فربد مرادی، طراح صحنه و لباس: مریم میر باقری، دستیاران صحنه: عرفان پروری رامین نام پور، برنامه ریز: مرضیه حجازی، تدارکات :یحیی احمدیان ، مجری طرح و مدیر تولید :رضارضائی جعفری ،تهیه کننده :علیرضا برازنده.

  • نویسنده :
  • منبع :