رضا رویگری با انتشار ویدئویی در اینستاگرام درباره ماجرای پول‌پاشی توضیحاتی داد و گفت: از کسانی که از من و خانواده‌ام بد گفتند، راضی نیستم.

چارسو پرس: در ویدئویی که دیروز منتشر شده، می‌بینیم عده‌ای به اسم گلریزان بر سر و صورت رضا رویگری پول می‌پاشند. در جوابیه تصویری رضا رویگری فردی که با نام خانوادگی اصغری که خودش را دوست وی معرفی می کند حضور دارد.

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در این ویدئو اظهار داشت: برخی بدون این که بدانند، قضاوت می کنند. اگر می خواهید بزرگ شوید مثل آقای اصغری باشید که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد برای من تهیه کردند. من الان بهتر هستم و اعصابم راحت‌تر است. تا روزی که زنده هستم ایشان را دعا می کنم.

وی با بیان این که من و امین فرزانه نیاز به فالوئر (دنبال کننده) نداریم گفت: کسانی که به فالوئر نیاز دارند این چیزها را  در قالب پست در اینستاگرام می فرستند. لطفا پیش داوری نکنید. من عاشق مردم ایران هستم و دوست دارم بی منت کار کنم. از روزی که این ماجراها شروع شد، هر کسی که به من یک تومان داده بیاید دو تومان بگیرد. من باید برای آقای فرزانه کادو می گرفتم. ولی ایشان این قدر بزرگوار است که هر چه کادو گرفته بود روی سر من ریخت.

اصغری، دوست رضا رویگری نیز در ادامه این ویدئو گفت: من امین فرزانه را می‌شناسم. این برنامه گلریزان مراسم جمع آوری پول نبود. آقای رویگری نیازی به جمع آوری پول ندارد. او به تولد امین فرزانه، رفیق قدیمی‌اش می رود. او مطابق رسمی قدیمی هر چه کادو گرفته روی سر آقای رویگری می ریزد. هر محله‌ای برای خودش رسمی دارد و رسمی امین فرزانه هم این است. کسانی که نقد می کنند در عروسی ها روی سر بقیه شاباش می ریزند.

  • نویسنده :
  • منبع :