اکران اولین فیلم سینمایی «روز ششم » به کارگردانی حجت قاسم زاده از امروز چهارشنبه ۱ تیر در سینماهای سراسر کشور آغاز شد.

چارسو پرس: همزمان با شروع اکران عمومی فیلم «روز ششم» نخستین ساخته سینمایی «حجت قاسم زاده اصل» از اولین تیزر رسمی این فیلم که توسط «محمد واحد» ساخته شده ، رونمایی شد.

فیلم «روز ششم» زمستان سال ۱۳۹۹ جلوی دوربین رفت و اواخر سال ۱۴۰۰ با طی کردن آخرین مراحل فنی ، آماده نمایش شد.

 داستان این فیلم درباره جوانی است به نام احمد که نقش آن را مصطفی زمانی بر عهده دارد. او بعد از آزادی از زندان برای زنده ماندن فقط ۵ روز وقت دارد تا جواب چند معما را پیدا کند ، احمد اگر به هر دلیل موفق نشود در «روز ششم» کشته خواهد شد

بهاره افشاری در نقش «نگین» نقش مقابل زمانی را در این فیلم بازی می‌کند و در کنار آنها امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی،بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا و با حضور جمشید هاشم پور دیگر نقش‌های اصلی «روز ششم » را برعهده دارند.

حجت قاسم زاده فیلمنامه روز ششم را خودش به نگارش درآورده است. او پیش از این به عنوان نویسنده وکارگردان تعداد زیادی تله فیلم و سریال برای شبکه‌های مختلف تلویزیون ساخته بود که از مهمترین آنها می توان به تله فیلم‌های «تباهی»، « قصه ها و واقعیت‌ها »، «تنهایی»، « از شنبه تا پنجشنبه» و سریال های «۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها»، «یادآوری» و... اشاره کرد.

در ساخت فیلم روز ششم مهدی فرجی به عنوان مشاور و رحمان سیفی آزاد به عنوان تهیه‌کننده حجت قاسم زاده را همراهی کرده اند. این فیلم توسط موسسه سینمایی راه عرفان پخش می‌شود.

فیلم روز ششم

///.

  • نویسنده :
  • منبع :