تهیه‌کننده «جام ۲۲» اظهار کرد: اگر می‌توانستیم موج تغییر کی‌روش راه می‌انداختیم.

تهیه‌کننده برنامه «جام ۲۲»، ‌ویژه‌برنامه جام جهانی شبکه ورزش گفت: در قسمت‌های آینده تک تک بازیکنان، مربیان و دستیاران تیم ملی فوتبال را نقد خواهیم کرد و با کسی تعارف نداریم.

به گزارش ایرنا، چند روز پیش در برنامه جام ۲۲ که ویژه برنامه شبکه ورزش برای پوشش بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، جواد خیابانی انتقادات تندی را نسبت به کارلوس کی‌روش روی آنتن زنده مطرح کرد.

پوریا ملک آبادی با بیان این که تحلیل مفصل فنی تیم ملی در برنامه صورت گرفته، اظهار داشت: آفت هر مجموعه ای این است که نقد نشود. تا نقد صورت نگیرد اتفاق جدیدی نمی افتد. رسانه ملی ملاحظاتی دارد؛ ولی خبرگزاری‌ها و مطبوعات بازتر و روشن تر می توانند اتفاقات تیم ملی را بررسی کنند و انتقادهای تندتری داشته باشند. روایت داریم که اگر برادر من هستی باید برادرانه عیب هایت را به تو هدیه دهم. اگر تیم ملی را نقد نکنیم همین وضعیت باقی می‌ماند.

وی افزود: این تیم ملی با این ترکیب قطعا به مرحله حذفی جام ملت ها هم نخواهد رسید. دست و بال ما در صداوسیما بسته است. اگر می‌توانستیم موجی راه می انداختیم که کی‌روش عوض شود. چون اتفاق جدیدی را برای تیم ملی رقم نزده است. این که در سه بازی هفت گل بخوریم اسمش افتخار نیست. تیم ملی در این جام جهانی هیچ آورده ای نداشت. ما چهار سال پیش چهار امتیاز کسب کردیم. در زمان برگزاری بازی‌های تیم ملی پشت این تیم ایستادیم. بعد از این برای تیم ملی مثل هر جریانی نقد سازنده خواهیم داشت که تیم پیشرفت کند.

ملک آبادی با اعلام این خبر که برنامه تا پایان جام جهانی ادامه دارد گفت: روز بیست و هفتم آذر بازی فینال برگزار می‌شود و ما روز بعد از جام جهانی برنامه جمع بندی داریم.

تهیه‌کننده برنامه جام ۲۲ با تاکید بر این که ساختار باید تغییر کند و کی‌روش به فکر جوانگرایی بیفتد اظهار داشت: ماندن یا رفتن کی‌روش موضوعی است که خیلی باید درباره اش در رسانه ها بحث شود.

وی افزود: برنامه تحلیلی جام ۲۲ در روزهایی که هیچ بازی در حال برگزاری نیست از ساعت ۸ و نیم تا ۱۱ با رویکرد نقد پخش می‌شود. از آقای تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و بازیکنان تیم ملی دعوت کردیم که به برنامه بیایند و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

ملک آبادی درباره جوایز پویش تا پای جان برای ایران گفت: ده نفر از برگزیدگان تا امروز با قرعه کشی مشخص شده‌اند. امشب و فردا شب بقیه برندگان را قرعه کشی می کنیم. همچنین مسابقه کاپ کیو آنلاین در حال برگزاری است که با استقبال زیادی مواجه شده است. دیشب با وجود این که شب سوم مسابقه بود، حدود ده هزار نفر شرکت کردند.

///.

  • نویسنده :
  • منبع : خبرگزاری ایرنا