تئاتر: ناصر حسینی مهر، کارگردان تئاتر و استاد دانشگاه که اخیراً علاقمندان تئاتر نمایش «ویتسک» را از او دیدند، قرار است نمایش «هراکلس 5» را پس از شرکت در سی‌و‌دومین جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر به اجرا بگذارد

پایگاه خبری تئاتر: ناصر حسینی مهر که چندی پیش مرحله اول گزینش بازیگر نمایش «هراکلس5» را به پایان برده بود، روز شنبه 15 تیرماه مرحله دوم انتخاب بازیگر را در تالار مولوی انجام خواهد داد.

به گفته حسینی مهر، مرحله اول انتخاب بازیگران با استقبال زیادی همراه شده بود. در این جلسه که 7 ساعت به طول انجامید 149 نفر شرکت کردند که امکان گرفتن تست بازیگری از همه این افراد وجود نداشت و از آنجا که علاقمندان بیشتری برای انجام تست بازیگری این نمایش مراجعه کرده بودند، تصمیم بر این شد که تاریخ دومی برای این آزمون در نظر گرفته شود. بنابراین اعلام شده است که در تاریخ 15 تیرماه از تعداد دیگری از بازیگران برای بازی در نمایش هراکلس 5 تست بازیگری گرفته خواهد شد.  

ناصر حسینی مهر، کارگردان تئاتر و استاد دانشگاه که اخیراً علاقمندان تئاتر نمایش «ویتسک» را از او دیدند، قرار است نمایش «هراکلس 5» را پس از شرکت در سی‌و‌دومین جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر به اجرا بگذارد.

  • نویسنده :
  • منبع :