سریال Fallout جدیدترین اثر از سرویس آنلاین آمازون پرایم توانسته نمرات خوبی را از منتقدان دریافت کند.
چارسو پرس: سریال «فال‌اوت» جدیدترین سریال ساخته شده بر اساس بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که محصول سرویس آنلاین آمازون پرایم است و حالا منتقدان نظرات خودشان را درباره این سریال مورد انتظار اعلام کردند و نمرات خوبی را به این اثر دادند.

منتقدان بر این باور هستند که سریال «فال‌اوت» اقتباسی است که یک توسعه واقعی از بازی‌ها احساس می‌شود و یک اثر پسا آخرالزمانی بسیار خوب و دلنشین چه برای طرفداران قدیمی و چه برای کسانی است که تازه با این فرنچایز آشنا شدند.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۵۹ نقد برای سریال «فال‌اوت» منتشر شده که امتیاز ۹۳ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۲ از صد برای این سریال دیده می‌شود که بر اساس ۲۶ نقد منتشر شده برای آن است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهانی درباره این سریال را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره سریال Fallout

  • راتن تومیتوز | ۵۹ نقد – امتیاز ۹۳ درصد
  • متاکریتیک | ۲۶ نقد – امتیاز ۷۲ از صد

سریال Fallout

«۹۰/۱۰۰ IGN| منتقد: مت پیرسلو»
سریال «فال‌اوت» اثری آخرالزمانی روشن و خنده‌دار و پر از شوخی‌های تلخ و انفجارهای بسیار خشن است و در کنار سریال The Last of Us از جمله بهترین آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی است. این سریال به شکلی درخشان ساخته شده و سه شخصیت اصلی آن نیز در داستان‌های مرتبط به هم حضور دارند که در نهایت به پایانی فوق‌العاده ختم می‌شوند. طراحی تولید بی‌نظیر و توجه به جزئیات باعث شده تا این سریال پر از جنبه‌های جذاب برای طرفداران این مجموعه بازی باشد. اما این باعث نشده که بیننده‌های ناآشنا با بازی‌ها نتوانند از آن لذت ببرند. این یکی دیگر از آثار برجسته لیسا جوی و جاناتان نولان است.
«۹۰/۱۰۰ Variety| منتقد: آرامیده تینوبو»
سریال «فال‌اوت» عجیب ولی بسیار سرگرم‌کننده است و اصلا شبیه آن را تاکنون ندیده‌اید. به همین خاطر نیز نمی‌توانید این اثر را تماشا نکنید.
«۸۳/۱۰۰ Entertainment Weekly| منتقد: کریستن بالدوین»
فصل اول و هشت قسمتی سریال «فال‌اوت» در دنیایی زنده و فریبنده جریان دارد که برای گیمرها آشنا به نظر می‌رسد اما برای لذت بردن از این سریال دیستوپیایی و تلخ نیازی به دانش بازی‌ها نیست.
«۸۰/۱۰۰ Empire| منتقد: کامبول کمپبل»
سریال «فال‌اوت» ایده‌های بزرگ بازی‌ها را گسترش می‌دهد و به یک اقتباس تبدیل شده که ارزش تماشا توسط طرفداران این مجموعه بازی‌ها و همچنین دیگر افراد را دارد. این سریال هم سرگرم‌کننده و هم دلهره‌آور است و همانند شخصیت اصلی خودش، راضی به زندگی در گذشته نیست.
«۷۰/۱۰۰ Collider| منتقد: ترز لاکسون»
سریال «فال‌اوت» به طور کامل داستان و دنیای مجموعه بازی‌ها را در آغوش می‌گیرد، اگرچه جهان‌سازی عظیم و گسترده این سریال ممکن است برای برخی از بیننده‌های ناآشنا نامطلوب باشد.
«۷۰/۱۰۰ RogerEbert| منتقد: برایان تالریکو»
تمایل به غیر قابل پیش‌بینی بودن این سریال تحسین‌برانگیز است اما به نوعی به شتاب داستان آسیب می‌زند و باعث می‌شود که فصل هشت قسمتی آن طولانی‌تر از آنچه هست، احساس شود. علاوه بر این، به جز والتون گاگینز، اندکی طول می‌کشد تا بازیگران در نقش‌های خودشان جا بیفتند. می‌توان گفت که والتون گاگینز توانسته این سریال را متعلق به خودش کند.
«۵۰/۱۰۰ The Hollywood Reporter | منتقد: انجی هان»
اینکه مدام سریال «فال‌اوت» توسط موارد مختلف به انحراف کشیده می‌شود، یکی از جذابیت‌ها و همچنین یکی از نواقص آن محسوب می‌شود. این سریال در پر جنب و جوش‌ترین حالت خودش لذت کاوش در دنیایی عجیب و غریب، آشنایی با کاراکترهای مختلف و درگیر معماهای مختلف شدن را به بیننده منتقل می‌کند. اما فقدان اضطرار و فوریت سبب شده تا هشت قسمت فصل اول بیش از حد طولانی احساس شود.