سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیر کل اسیق ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در واکنش به صحبت‌های اخیر «روح‌الله سهرابی» از او خواست تا اسامی پنجاه فیلم توقیف‌شده در دولت دوازدهم را رسانه‌ای کند
چارسو پرس: «روح الله سهرابی» مدیرکل نظارت بر عرضه و پخش سازمان سینمایی در برنامه تلویزیونی «هفت» شبکه نمایش سیما گفت: روزی که اداره کل نمایش را تحویل گرفتم بیش از ۵۰ فیلم سینمایی توقیفی یا بلاتکلیف داشتیم. همه می‌دانند که خیلی از سرمایه‌گذاران به دلیل توقیف فیلم‌ها از سینما رفته‌اند چون تضمینی نداشته‌اند اما الان تضمینی هست چرا که عالی‌ترین مقام سینمایی کشور اعلام می‌کند که مطلقاً در این دوره فیلمی توقیف نخواهد شد.امروز من می‌توانم با افتخار اعلام کنم که ما حتی یک فیلم توقیفی نداریم و باری روی دست مدیران بعدی نگذاشته‌ایم.

«محمد مهدی طباطبایی‌نژاد» امروز در واکنش به ادعای روح الله سهرابی در صفحه شخصی خود نوشت: «جناب آقای سهرابی مدیر کل نمایش سازمان سینمایی در برنامه هفت اعلام کردند که در دولت قبل، پنجاه فیلم سینمایی توقیف شدند. لطفا در راستای شفافیت، اسامی ۵۰ فیلم و وضعیت امروز آنها را اطلاع‌رسانی کنند!»