مدیریت تئاتر شهر به یک مدیر تمام وقت نیازمند بود تا بتواند به مسایل هنرمندان و گروه‌های تئاتری بپردازد اما سیدصادق موسوی به دلیل فعالیت‌هایی که درون و برون از وزارت ارشاد داشت این امکان را نداشت که بتواند همه این کارها را توامان انجام دهد و این وقت را برای تئاتر شهر بگذارد.

قادر آشنا مدیر اداره کل هنرهای نمایشی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلایل برکناری سیدصادق موسوی رئیس مجموعه تئاتر شهر توضیح داد: مساله برکناری وی را تایید می‌کنم ولی این برکناری به دلیل انتقادهای وی از مدیران بالادستی نبوده است و من اصلا به این مسایل ورود پیدا نمی کنم.

وی افزود: مدیریت تئاتر شهر به یک مدیر تمام وقت نیازمند بود تا بتواند به مسایل هنرمندان و گروه‌های تئاتری بپردازد اما سیدصادق موسوی به دلیل فعالیت‌هایی که درون و برون از وزارت ارشاد داشت این امکان را نداشت که بتواند همه این کارها را توامان انجام دهد و این وقت را برای تئاتر شهر بگذارد.

این مدیر تئاتری تاکید کرد: شناخت من از آقای موسوی به دوره مدیریت وی در تئاتر شهر برنمی‌گردد و ما همدیگر را از گذشته می‌شناسیم.

آشنا در پاسخ به این پرسش که آیا برکناری موسوی از سوی شخص قادر آشنا بوده است؟ عنوان کرد: این یک توافق دو نفره بود و واقعا اینگونه نبود که من وی را عزل کنم. ما باز هم از کمک‌ها و تجربیات موسوی در مجموعه اداره کل هنرهای نمایشی بهره خواهیم گرفت.

مدیر اداره کل هنرهای نمایشی درباره جایگزین موسوی هم ضمن تایید خبر مهر توضیح داد: اتابک نادری مدیر جدید تئاتر شهر خواهد بود و ما حکم وی را هم زده‌ایم.

آشنا همچنین تاکید کرد که از این جابجایی چندان راضی نبودم.

 

  • نویسنده :
  • منبع :