نمایش "پوف" اثر لین ناتیج با بازنویسی و کارگردانی فریناز صراف، دوم آبان ماه در تالار ناصرخسرو به نفع جمعیت طلوع بی‌نشا‌ن‌ها به صحنه خواهد رفت.

 

پایگاه خبری تئاتر: در این اثر نمایشی که از روز سه شنبه 27 مهرماه با حضور هنرمندانی چون جعفر والی، قطب الدین صادقی، محسن حسینی و غلامحسین بهرامی اجراهای خود را آغاز کرده است، سپیده دستینه و فریناز صراف به عنوان بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند.

این نمایش دو زن را در میان امواج متلاطم زندگی به تصویر می‌کشد که در فضایی گروتسک، اشک و خنده را به هم می‌آمیزند.

بر اساس این گزارش، گروه اجرایی نمایش "پوف" در روز یکشنبه، دوم آبان، کلیه‌ی عواید حاصل از فروش بلیت نمایش خود را با در نظر گرفتن بهای بلیت از ۱۵ هزار تومان تا هر چه همت عالی خیرین باشد، به موسسه طلوع بی‌نشان‌ها اختصاص داده است.

گفتنی است جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها سازمانی است مردم نهاد، غیر دولتی و غیر سیاسی که فعالیت خود را با انگیزه والای کمک به همنوع و با هدف حمایت از زنان، مردان و کودکان آسیب دیده اجتماعی از سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز کرده است. این سازمان به عنوان حامی تخصصی افراد درگیر با معضل کارتن خوابی، فعالیت خود را در هفت حوزه جذب، درمان، سرپناه، آموزش، اشتغال، بازگشت به خانواده و بازگشت به بدنه جامعه متمرکز کرده و امیدوار است در سایه آگاهی اجتماعی انسان‌ها و با حمایت‌های همه جانبه این سازمان، هیچ انسانی در ناامنی خیابان‌ها شب را به صبح نرساند.

سایر عوامل گروه عبارت‌اند از: تهیه‌کننده: فریده فرح‌بخش فارسی، گروه کارگردانی: فریما ظهیری، امیرمنصور اسفندیاری، طراح صحنه: ندا ایزدی، طراح لباس و گریم: سپیده دستینه، طراح نور: روزبه خوش‌نیت، دستیار صحنه: مونا کریمی، آهنگساز: مرتضی ربیعی‌فر، صدا: علیرضا دستمالچی، رومینا زاهدی، گرافیست(طراح پوستر و بروشور): یاسمن محمودی، عکاس: عرفانه صادق‌زاده، ساخت تیزر: ایمان امدادی، روزبه خوش نیت، مدیر روابط عمومی و ارتباط با رسانه: سِمیرامیس محمدی.

"پوف" همه روزه، به جز شنبه‌ها، ساعت 19:30 در تالار ناصر خسرو به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب تالار مولوی به صحنه می‌رود و علاقمندان می‌توانند جهت خرید اینترنتی بلیت به سایت تیوال مراجعه و برای رزرو تلفنی با شماره 09306832720 تماس حاصل کنند.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheaterاخبار تئاتر

خوانش «من، کالیبان» در سالن موج نو

فصل دوم فستیوال میکرولیو آغاز شد

پارسا پیروزفر با «ماتریوشکا» در تماشاخانه پالیز

اجرای «آخرین سفر» آغاز شد

هنرمندان از مالیات ۹% معاف شدند

«آخرین سفر» در تالار مولوی

اجرای «همشهری لیر»در تماشاخانه باران

«نبش قبر خاطرات یک مرد زنده که سال ها پیش مرده بود» در تالار محراب

هیات انتخاب تئاتر خیابانی سومین سوگواره خمسه معرفی شدند

یوسف باپیری: نمی‌توانستم در صف انتظار تئاترشهر و ایرانشهر بمانم

«عروسی خون» در تالار محراب

اجرای «آن که گفت آری، آن که گفت نه» آغاز شد

«قدم زدن با اسب» اثری تاثیرگذار در تاریخ معاصر ایران است

«ویولون تایتانیک» را به ایران می‌آورند

«موسیو ابراهیم» به یاد داوود رشیدی اجرا می‌شود

مراسم تشییع مرحوم سعید کشن فلاح برگرار شد

خوانش «بلندی ملال» به کارگردانی لیلی رشیدی در چارسو

نفیسه روشن بازیگر نمایش «معاشر» شد

˝خاندان مرگ˝در تماشاخانه پالیز

˝چشم های بسته از خواب˝ اجرا می‌شود

روس‌ها «مرد بالشی» یعقوبی را برگزیدند

آغاز فعالیت نخستین مرکز تخصصی مشاوره تئاتر

برنامه‌های نمایشی تئاتر مولوی اعلام شد