علی اصغر دشتی قائم مقام دبیر جشنواره تئاتر فجر امروز مهمان «مهانخانه» می شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: «مهمان خانه» عنوان مجله ظهرگاهی شبکه چهار سیما است که از شنبه تا چهارشنبه با اجرای امیرحسین مدرس روانه آنتن پخش می شود. این مجله تلویزیونی امروز چهارشنبه ۴ بهمن ماه میزبان چهار مهمان در حوزه های مختلف فرهنگی و پزشکی است.

امیرحسین مدرس در یک بخش میزبان علی اصغر دشتی قائم مقام دبیر جشنواره تئاتر فجر و لیلی رشیدی مدیر تشریفات بخش خارج از صحنه جشنواره خواهد بود و با آنها در خصوص نحوه برگزاری جشنواره امسال گفتگو می کند.

محمود معظمی کارآفرین و سخنور انگیزشی حرفه ای در کانادا و ایران و بنیانگذار مکتب «کمال» مهمان دیگر «مهمانخانه» است که با مخاطبان در خصوص موضوع «خودت را دوست بدار و کمک کن تا دیگران نیز خود را بیشتر دوست داشته باشند» با مخاطبان گفتگو می کند.

در بخش دیگری از برنامه معصومه قاسمی دارای دکترای تخصصی در روانشناسی مهمان برنامه است که با مخاطبان در زمینه اختلالات یادگیری خواندن و نوشتن در کودکان و نوجوانان صحبت می کند.

«مهمانخانه» با رویکرد سبک زندگی ایرانی - اسلامی به تهیه کنندگی سیدمحمدرضا ضرغامی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.


 کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater