آرش فلاحت‌پیشه از بازیگران نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور، در این اثر نمایشی ایفاگر نقش شیطان است که در لباس یک سرآشپز ظاهر می‌شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: آرش فلاحت‌پیشه از بازیگران فعال تئاتر ایران این روزها با نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» در تالار ایوان شمس روی صحنه می‌رود.

وی که در اجراهای موفق گذشته این اثر نمایشی حضور داشته است، درباره ضرورت اجرای مجدد «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به خبرنگار ما گفت: اجرای مجدد این اثر امکانی را فراهم می‌کند تا مخاطبان و علاقه‌مندانی که نتوانسته‌اند در اجراهای گذشته به تماشای «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» بنشینند، امکان تماشای آن را داشته باشند. ضمن اینکه اجرای مجدد آثار پرمخاطب اتفاق خوبی است.

فلاحت‌پیشه استفاده از زبانی ساده و دلنشین برای پرداختن به داستان یکی از اساطیر شاهنامه فردوسی را یکی از ویژگی‌های نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» دانست که می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد.

این بازیگر فعال عرصه تئاتر درباره نقش خود در نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» توضیح داد: من در این نمایش در نقش شیطان روی صحنه می‌روم که به شکل یک سرآشپز وارد نمایش می‌شود. این نقش بازی جذابی دارد و در عین حال می‌تواند برای مخاطب دلنشین باشد.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه یک گروه تئاتری وقتی معنای درست پیدا می‌کند که عواملی حرفه‌ای در کنار هم قرار گیرند، یادآور شد: در نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» این اتفاق افتاده است. آقای یاراحمدی به‌عنوان دراماتورژ به خوبی متن را بازنویسی کرد و ساختار کلی اثر را شکل داد. عوامل مختلف نمایش تحت کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور، در خدمت جهان کلی نمایش بودند تا این اثر به درستی شکل بگیرد.

نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور و تهیه‌کنندگی ایرج رحمانی از روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین و با استقبال قابل توجه مخاطبان و علاقه‌مندان به تئاتر، اجرای عمومی خود را در تالار ایوان شمس آغاز کرد.

در این نمایش که اثری کمدی موزیکال است و براساس داستان‌های زیبای شاهنامه فردوسی و با بهره بردن از شیوه‌های مدرن و نمایش‌های آئینی سنتی شکل گرفته است، شهرام قائدی، رامین ناصرنصیر، آرش فلاحت‌پیشه و مهدی فریضه و شهاب‌الدین حسین‌پور به ایفای نقش می‌پردازند.

«سرآشپز پیشنهاد می‌کند» با دراماتورژی و بازنویسی محمد امیر یاراحمدی ساعت ۲۱:۳۰ در تالار ایوان شمس واقع در بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای بزرگراه کردستان به صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» با مراجعه به سایت فروش اینترنتی www.tik۸.com نسبت به تهیه بلیت این اجرا اقدام کنند.


 

چه نمایش هایی در تهران روی صحنه است؟

غیرمستقیم از ۱۱ سپتامبر در «تابوت عهد»

اجرای نمایش «زیر صفر» در تماشاخانه دیوار چهارم

«سانتی متر» از مشکل مسکن می‌گوید

مناسب نبودن سالن های تئاتر برای معلولان در برنامه «شهری برای همه»

اعلام مقالات شرکت‌کننده در هفته پژوهش جشنواره تئاتر دانشگاهی

«تله موش» به تماشاخانه شهرزاد می‌آید

آقاخانی، اقتباسی از «گربه روی شیروانی داغ» را به صحنه می برد

بدقولی دانشگاه‌های آزاد، علمی‌کاربردی و پیام‌نور در همکاری با جشنواره

فراخوان بیست و دومین جشنواره تئاتر استان تهران منتشر شد

فراخوان سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان منتشر شد

ولفگانگ آمادئوس کانورس

کدام حذفیات؟

یادداشت بهزاد صدیقی برای نمایش «جعفر خان از فرنگ برگشته»

مرگ خفته با شوراهاي خاموش

سایه ترس باید از روی تئاتر برداشته شود/کارنامه سانسور در ایران فاجعه است

باپیری: خانه تئاتر علاقه‌ای ندارد نسل‌های جوان‌تر اضافه شوند

تئاتر، گروگان توليد «فست فودي»

«اتاق شيشه‌اي» را مه گرفته است

کتاب «دورنمات، سمندریان» منتشر شد

«تئاتر فرانسه در قرن بیستم» منتشر شد

دلخواه «شاه لیر» را مدرن اجرا می‌کند

پرویز ممنون کارگاه هنر روایتگری برگزار می‌کند

آثار راه یافته به بخش مناطق جشنواره تئاتر دانشگاهی مشخص شدند

طرح های برگزیده « بخش فضای باز » جشنواره تئاتر عروسکی معرفی شدند

ایرج راد: خانه تئاتر مال من نیست

نمایشنامه «خروس می خواند» وارد بازار کتاب شد
 

 

  • نویسنده :
  • منبع :